Početna | - Naslovna | Mostar SG novi je prvak BiH Premijer lige!

Mostar SG novi je prvak BiH Premijer lige!

Mostar SG novi je prvak susjedne nam Bosne i Hercegovine! U susretu pretposlijednjeg kola Premijer lige BiH Mostarci su savladali Tango rezultatom 5:3 i tako teoretski osigurali naslov prvaka kolo prije kraja natjecanja. Do pobjede je Mostarce predvodio dvostruki strijelac Daniel de Souza, a po jedan zgoditak dodali su Novoselac, Bošković i Aladžić.

U derbiju kola Centar Sarajevo je slavio na gostovanju u Mostaru kod Zrinjskog rezultatom 4:5! “Plemići” su bolje ušli u susret i poveli golovima Ivankovića i Drežnjaka (2:0). Minutu prije odlaska na odmor Pirić zabija za 2:1, da bi nedugo zatim svojim drugim zgoditkom Ivanković vratio prednost od 2 gola domaćinu (3:1). U nastavku gosti golovima Jelića i Nuhanovića dolaze do izjednačenja, da bi novu prednost domaćinu donio Raguž u 33.minuti (4:3). Do kraja gosti zahvaljujući dvostrukom strijelcu Hadžiću dolaze do preokreta i pobjede 4:5!
Kolo prije kraja Mostar SG je s 3 boda više od Centra osigurao naslov prvaka. Centar je pobjedom u Mostaru i teoretski osigurao 2.mjesto ispred Zrinjskog koji je tako ostao na 3.mjestu.
U poslijednjem kolu Mostar SG će kod kuće protiv Leotara proslaviti naslov prvaka, dok Centar Sarajevo dočekuje Tango. Zrinjski našeg Nikole Tomičića pak gostuje kod Sofića.

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …