Početna | - Naslovna | Nacional Zagreb ostvario i treću pobjedu i potvrdio dominaciju!

Nacional Zagreb ostvario i treću pobjedu i potvrdio dominaciju!

Nacional Zagreb već je ranije osigurao plasman u TOP-16 Europe, no to ih nije spriječilo da i u poslijednjem kolu ostvare pobjedu te tako u velikom stilu potvrde plasman u elitnu rundu natjecanja. Momčad Roberta Grdovića u poslijednjem je susretu grupe 6 nadigrala francuski Garges Djibson rezultatom 6:1, te tako nadmoćno osvojila 1.mjesto u grupi.

NACIONAL ZAGREB – GARGES DJIBSON  6:1 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 De Sa Andrade (6′), 1:1 Puertas (20′), 2:1 Postružin (23′), 3:1 Postružin (24′), 4:1 Gomes (25′), 5:1 Pereira Junior (28′), 6:1 Gomes (38′)

Francuzi su poveli u 6.minuti kada De Sa Andrade zabija za 1:0, da bi Nacional izjednačio uoči odlaska na odmor golom Puertasa. Susret je odlučen u ranoj fazi nastavka kada Zagrepčani s 3 gola u 3 minute dolaze do osjetnije prednosti (4:1) koja je do kraja i povećana te se na koncu slavilo s uvjerljivih 6:1! Dvostruki strijelci u momčadi Roberta Grdovića bili su Postružin i Gomes, dok su po jedan gol pridodali Puertas i Pereira Junior.
Spomenimo i kako je u prvom današnjem susretu Leo Futsal slavio protiv Futsal Liburnea rezultatom 6:5!

Fotografija Nacional Zagreb FC.

Nacional će se tako naći u ždrijebu elitne runde koji će se obaviti u četvrtak s početkom u 13:30 sati. Samo natjecanje u elitnoj rundi održat će se od 21. do 26.studenog, gdje će 16 momčadi biti raspoređeno u 4 grupe, a samo pobjednici grupa izborit će nastup na završnom turniru koji će se održati u travnju slijedeće godine.
Čestitke Nacionalu Zagreb na sjajnom uspjehu i uspješnoj prezentaciji Hrvatske u Europi!

Split Tommy protutnjao metropolom – potop Uspinjače!

Split Tommy je uvjerljivom pobjedom nad zagrebačkom Uspinjačom nastavio pozitivan niz, te se vratio na …

VIDEO | Square – Brod 035 5:3 (1:1)

U sinoć odigranom dvoboju 7.kola 1.HMNL Square je na svom parketu slavio protiv momčadi Brod …