Početna | - Naslovna | Niz prijateljski reprezentativnih dvoboja diljem Europe…

Niz prijateljski reprezentativnih dvoboja diljem Europe…

UEFA-terminiskoristile su brojne reprezentacije za prijateljske i pripremne oglede. Uz dvoboj Hrvatske s Japanom na europskom se kontinentu odigrava niz drugih dvoboja o kojima Vam više donosimo u nastavku.
Proteklih dana već su odigrani neki susreti. Najzvučniji dvoboj odigran je u rumunjskom Temišvaru gdje je Srbija ostvarila veliku pobjedu rezultatom 1:5! Švedska pred kojom je gostovanje u Osijeku, je gostovala u susjednoj Norveškoj gdje je ostvarila remi i pobjedu, dok Finska našeg Miće Martića sudjeluje na Baltičkom kupu zajedno s Estonijom, Letonijom i Litvom. U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta.

28.11.2015. Kiili (EST) Estonija – Latvija

Od utakmica koje nas očekuju ovih dana sa zanimanjem ćemo pratiti još jednu reprezentaciju koja će u sklopu kvalifikacija za SP gostovati u Osijeku. Bjelorusija u dvostrukom ogledu u Minsku dočekuje Uzbekistan. Dvoboj Hrvatske i Japana zasigurno je najzvučniji od svih ogleda koji su na rasporedu ovih dana, a spomenimo i kako će Japan iz Hrvatske otputovati u Češku gdje će se slijedećeg vikenda u dvostrukom ogledu sastati s domaćinom.
U nastavku Vam donosimo pregled nadolazećih reprezentativnih dvoboja.