Početna | - Naslovna | Novi težak poraz Novog Vremena Apfel u Portugalu!

Novi težak poraz Novog Vremena Apfel u Portugalu!

Nakon poraza 5:0 od Benfice na otvaranju natjecanja, Novo Vrijeme Apfel je danas doživjelo novi težak poraz u susretu 2.kola UEFA Futsal Lige prvaka u Portugalu. Lisabonski Sporting slavio je s uvjerljivih 6:0, prikovavši tako hrvatskog prvaka na dno ljestvice grupe bez osvojenog boda i poražavajućom gol razlikom 0:11!
Samo otvaranje utakmice dalo je naslutiti u kojem će pravcu susret ići. Već u 2.minuti Pedro Cary je doveo domaćina u vodstvo, a u 5.minuti Dieguinho je povisio vodstvo portugalske momčadi na 2:0! Do kraja poluvremena Vinicius Rocha i Filipe Dos Santos povećavaju prednost domaćina, koji je već na poluvremenu mogao početi pripremu za utakmicu odluke koja ih u nedjelju čeka protiv Benfice. Eric i Dieguinho su u nastavku zabili po jedan zgoditak zaokruživši konačan omjer na visokih 6:0!
Novo Vrijeme će tako prema očekivanjima poslijednjeg dana igrati za prestiž protiv Sibiryaka koji je danas poražen (2:4) protiv Benfice. Dvoboj je na rasporedu u nedjelju s početkom u 17:00 sati uz izravan prijenos na HNTV-u. U 20:00 sati Benfica i Sporting će igrati susret za 1.mjesto, a Sportingu je za konačan trijumf dostatan i remi.

SPORTING CLUBE DE PORTUGAL – NOVO VRIJEME APFEL  6:0 (4:0)
STRIJELCI: 1:0 Pedro Cary (2′), 2:0 Dieguinho (5′), 3:0 Vinicius Nunes Rocha (12′), 4:0 Alex Aparecido Filipe Dos Santos (16′), 5:0 Erick (28′), 6:0 Dieguinho (31′)

Crnica pobjednik četvrtog izdanja Kupa grada Šibenika!

Šibenska Crnica pobjednik je četvrtog po redu izdanja Kupa grada Šibenika! Tradicionalni je to turnir …