Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka!

Novo Vrijeme u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel drugu će godinu u nizu igrati u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! U susretu 3.kola Glavne runde u makarskoj, Novo Vrijeme je slavilo protiv makedonskog Shkupija, te je s maksimalnim bodovnim učinkom zaključilo natjecanje u skupini.

Delegat: Tai Regel Pundik (DEN)
Kontrolor suđenja: Pedro Angel Galan Nieto (ESP)

NOVO VRIJEME: Jakša Herceg, Anderson Alves Carniero Da Silva Pulinho, Lucas Vinicius De Santana Brito, Nikola Pašalić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Matej Fideršek, Sven Horvath, Saša Babić, Filip Bašković, trener: Tomislav Horvat

SHKUPI: Shefki Berisha, Zoran Leveski, Arsim Fazliu, Redzep Sulejman, Aleksandar Gligorov, Dragan Petrović, Erkan Seferi, Ilber Alimi, Nikola Dimovski, Ismet Ceka, Berat Jakupi, trener: Zoran Lekikj

STRIJELCI: 1-0 Osredkar (7′), 2-0 Babić (16′), 2-1 Gligorov (18′), 3-1 Musinov (28′), 4-1 Babić (32′), 4-2 Leveski (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme 6 (5+1) ; Shkupi 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Berisha (32′) – SHKUPI

IGRAČ UTAKMICE: Marin Musinov (NOVO VRIJEME)

Od prve minute Makarani su uspostavili inicijativu, a mreže su mirovale sve do 7.minute kada nakon kornera Bajrušovića lopta od Musinova dolazi na drugu vratnicu do Osredkara, kojem nije bilo teško zabiti u nebranjenu mrežu za 1-0! Prvu ozbiljniju prijetnju makedonske momčadi bilježimo u 9.minuti kada najprije vratar Berisha vrlo dobro puca, a Herceg odbija u korner, da bi nakon kornera Herceg obranio i udarac Gligorova. Rezultat se nije mijenjao sve do 16.minute, kada Shkupi igra s vratarem Berishom u napadu, koji na centru gubi loptu, a Babić zabija u prazan gol za 2-0! Dvije minute kasnije Shkupi se vraća u igru. Neoprezni su bili Makarani nakon auta za protivnika, lopta dolazi do Gligorova koji s desne strane izlazi pred Hercega i zabija za 2-1! Do odmora bilježimo još situaciju iz 20.minute kada Berisha sjajno brani udarac Lucasa, te se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Novog Vremena, 2-1!
U nastavku prvo veće uzbuđenje bilježimo u 24.minuti kada Pulinho vrlo dobro puca, a vratar Berisha krajnjim naporom odbija loptu u gredu. U 28.minuti Novo Vrijeme dolazi do povećanja vodstva. Musinov je nakon kratke kombinacije s Osredkarom udarcem s 9-10 metara savladao odličnog Berishu i donio Makaranima 3-1! U 32.minuti definitivno je slomljen otpor makedonskog prvaka, kada Babić spektakularnim udarcem s 13-14 metara od vratnice zabija za 4-1! Shkupi nakon toga prelazi na igru s vratarem Berishom u fazi napada, no ne uspijeva ozbiljnije ugroziti gol Hercega sve do poslijednje minute, kada nakon kornera Leveski zabija za konačnih 4-2! Novo Vrijeme je tako proslavilo novu pobjedu i više nego zaslužen plasman među 16 najboljih europskih momčadi. Čestitamo!

VIDEO | Novo Vrijeme na otvaranju turnira poraženo od Sportinga

Na otvaranju turnira Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka u ruskom Tyumenu, hrvatski prvak Novo …

Dobovec korak do Final Foura, Sparta tijesno poražena od Barcelone

Jučer je utakmicama u grupi “A” započelo natjecanje Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Dobovec …