Početna | - Naslovna | Odigrani susreti 2.kola talijanske lige!

Odigrani susreti 2.kola talijanske lige!

Odigrani su susreti 2.kola talijanske lige, a Asti je jedina momčad koja je zadržala maksimalan bodovni učinak. Na gostovanju kod Napolija, Asti je zabio čak 10 zgoditaka za pobjedu 6:10! Aktualni prvak Pescara je kod kuće protiv Corigliana imala prednost 4:0 nakon nepunih 12 minuta igre, te prednost 5:2 na poluvremenu, no do kraja ne zabijaju više ni gola, a gosti s 2 gola u poslijednjoj minuti dolaze do remija 5:5! Montesilvano još čeka na prvu pobjedu nakon povratka u prvoligaško društvo. Nakon remija kod Carlisporta u prošlom kolu, kod kuće su ovoga puta poraženi od Cosenze (3:6). Upravo je Carlisport priredio veliko iznenađenje u ovom kolu slavljem kod Real Rietija (0:3) koji je nakon 10 postignutih zgoditaka u prošlom kolu ovoga puta ostao bez postignutog zgoditka! Latina je uz Lazio jedina momčad bez osvojenog boda nakon 2 kola. U gostima kod Kaos Futsala upisali su novi poraz, a izuzetno raspoložen bio je Kakà s 3 postignuta zgoditka. Lazio je poražen kod Luparensea (3:1) koji je tako nakon poraza od Astija u 1.kolu upisao prve ovosezonske bodove.

REZULTATI 2.KOLA:
Lollo Caffè Napoli – Asti  6:10 (2:3)
Pescara – FC5 Corigliano Futsal  5:5 (5:2)
Montesilvano – San Vincenzo Cosenza  3:6 (1:1)
Real Rieti – Carlisport Cogianco  0:3 (0:2)
Kaos Futsal – Axed Group Latina  4:2 (1:0)
Gruppo Fassina Luparense – Lazio  3:1 (2:0)

KUP | Olmissum na penale eliminirao Novo Vrijeme Apfel!

U najzanimljivijem dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Olmissum je na svom parketu nakon penala slavio protiv …

Hrvatska domaćin Elitne runde kvalifikacija za SP u Osijeku!

Hrvatska će biti domaćin skupine Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Osijeku! Vijest je …