Početna | - Naslovna | Pescara kroz dramu penala do trofeja kupa!

Pescara kroz dramu penala do trofeja kupa!

Pescara je pobjednik kupa Italije! U dramatičnom finalu Pescara je nakon penala slavila protiv Luparensea i osvojila trofej.
Mancuso je već u 3.minuti doveo Luparense u vodstvo, da bi Pescara golovima Salasa, Rose i Canala preokrenula i došla do prednosti 3:1! Nedugo zatim Taborda zabija za 3:2, rezultat s kojim se otišlo na odmor. U nastavku Leggiero vraća Pescari prednost od 2 gola, da bi nakon isključenja Caputa iz penala Bertoni zabio za 4:3. Do kraja Coco Wellington zabija za 4:4, rezultat koji se nije mijenjao ni nakon produžetaka, te se o pobjedniku odlučivalo kroz rulet penala. Tu se ključnim pokazao promašaj Taborde u drugoj seriji, dok su igrači Pescare mahom svi bili precizni i osigurali svojoj momčadi veliko slavlje.

PESCARA – LUPARENSE  4:4 (3:2), nakon penala 7:6

PESCARA: Capuozzo, Caputo, Canal, Cuzzolino, Azzoni, Pulvirenti, Leggiero, Ghiotti, Salas, Rosa, Morgado, Pietrangelo, trener: Colini

LUPARENSE: Morassi, Mancuso, Honorio, Taborda, Bertoni, Khouc, Lara, Foglia, Brandi, Coco, Miarelli, Kovačević, trener: Marin

STRIJELCI: 0:1 Mancuso (3′), 1:1 Salas (12′), 2:1 Rosa (16′), 3:1 Canal (18′), 3:2 Taborda (19′), 4:2 Leggiero (25′), 4:3 Bertoni (32′), 4:4 Coco Wellington (36′)

Reprezentacija se u Dubrovniku okuplja za sraz s Francuskom!

Hrvatska malonogometna reprezentacija okuplja se u Dubrovniku, gdje će se pripremati za uzvratni dvoboj dodatnih …

Na Murteru 60.izdanje malonogometnog turnira!

Ove nedjelje na Murteru će se održati jubilarni 60. po redu malonogometni turnir MURTER 2017.! …