Početna | - Naslovna | Poraz Novog Vremena, Sporting i Barcelona izborili “Final Four”!

Poraz Novog Vremena, Sporting i Barcelona izborili “Final Four”!

Okončana je Elitna runda UEFA Futsal lige prvaka! Novo Vrijeme Apfel je i u 3.kolu poraženo, te su makarani natjecanje zaključili bez bodova, ali obogaćeni velikim iskustvom za budućnost. Nakon što su već ranije plasman na završni turnir osigurali Movistar Inter i Kairat Almaty, danas su im se pridružili Sporting Lisabon i Barcelona, te možemo reći da u konačnici imamo i očekivani kvartet koji će se boriti za naslov prvaka Europe.

0:2

U grupi “B” Ekonomac je u dvoboju za 3.mjesto slavio protiv poljskog Recorda rezultatom 4:8! Dvoboj ruske Ugre Yugorsk i Barcelone odlučivao je pak o pobjedniku grupe. Ferrao je u 8.minuti iz penala doveo Španjolce u vodstvo, a rezultatska neizvijesnost trajala je sve do poslijednje minute kada vratar Juanjo zabija u prazan gol za konačnih 2:0!

1:1

U grupi “C” Novo Vrijeme Apfel je upisalo i treći poraz. Makarani su protiv ruskog Sibiryaka vodili golom Osredkara, no Rusi su do kraja preokrenuli rezultat i na koncu slavili rezultatom 1:3! Novo Vrijeme Apfel je tako natjecanje zaključilo bez pobjede, no veliko je ovo iskustvo koje će zasigurno biti od velike koristi u budućnosti.
U odlučujućem susretu za 1.mjesto i plasman na “Final four”, Sporting i Benfica su remizirali odigravši 1:1, što je Sportingu zbog bolje ukupne gol-razlike bilo dostatno za konačan trijumf.

Novo Vrijeme uvjerljivom pobjedom u Brodu okrunilo sjajnu jesen!

Novo Vrijeme Apfel je u susretu 11.kola uvjerljivo slavilo u Slavonskom Brodu, okrunivši tako sjajnu …

Crnica u Dubrovniku upisala šesti jesenski remi!

Šibenska Crnica je u 11.kolu upisala šesti ovosezonski remi! Momčad Mladena Perice-Štrle s pravom krasi …