Početna | - Naslovna | Poznati svi sudionici Glavne runde kvalifikacija za SP 2020.!

Poznati svi sudionici Glavne runde kvalifikacija za SP 2020.!

Poznati su svi sudionici Glavne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koje će se 2020.godine održati u Latviji! Danas će se odigrati još poslijednja dva susreta grupe “C” Preliminarne runde natjecanja, no već je poznato da su Makedonija i Albanija iz ove grupe izborili nastavak kvalifikacija. U ovoj fazi natjecanja sudjelovale su ukupno 32 reprezentacije, a njih 16 izborilo je nastavak kvalifikacija u Glavnoj rundi, gdje svoj kvalifikacijski put započinje 16 najboljih europskih reprezentacija, a među njima i Hrvatska.
Pratili smo tijek Preliminarne runde kvalifikacija i kako bismo vidjeli koje će se dvije reprezentacije pridružiti Hrvatskoj i Rusiji u kvalifikacijskoj skupini koja će se igrati u Dubrovniku. Sukladno očekivanjima, u Dubrovniku ćemo igrati protiv Bosne i Hercegovine koja je suvereno slavila u Zenici, te Švedske našeg Matije Đulvata, koja je na svom parketu ostala iza Belgije.

GRUPA “A”

30.01.2019. Engleska – Gibraltar
Latvija – Cipar
4:1
0:0
31.01.2019. Cipar – Engleska
Latvija – Gibraltar
4:5
9:0
02.02.2019. Gibraltar – Cipar
Engleska – Latvija
0:11
1:3

GRUPA “B”

30.01.2019. Norveška – Andora
Bjelorusija – Kosovo
5:3
5:0
31.01.2019. Kosovo – Norveška
Bjelorusija – Andora
5:1
5:0
02.02.2019. Andora – Kosovo
Norveška – Bjelorusija
3:5
1:7

GRUPA “C”

31.01.2019. Albanija – San Marino
Makedonija – Grčka
5:0
5:3
01.02.2019. Grčka – Albanija
Makedonija – San Marino
3:5
7:0
03.02.2019. San Marino – Grčka
Albanija – Makedonija

GRUPA “D”

30.01.2019. Danska – Izrael
Gruzija – Njemačka
1:1
5:1
31.01.2019. Njemačka – Danska
Gruzija – Izrael
5:2
7:0
02.02.2019. Izrael – Njemačka
Danska – Gruzija
2:2
2:6

GRUPA “E”

30.01.2019. Belgija – Malta
Švedska – Armenija
12:0
3:1
31.01.2019. Armenija – Belgija
Švedska – Malta
2:6
5:1
02.02.2019. Malta – Armenija
Belgija – Švedska
1:3
8:5

GRUPA “F”

29.01.2019. Bosna i Hercegovina – Švicarska
Turska – Škotska
7:1
4:3
30.01.2019. Švicarska – Turska
Bosna i Hercegovina – Škotska
3:2
10:1
01.02.2019. Škotska – Švicarska
Turska – Bosna i Hercegovina
1:4
2:7

GRUPA “G”

30.01.2019. Bugarska – Crna Gora
Nizozemska – Estonija
1:1
4:1
31.01.2019. Bugarska – Estonija
Crna Gora – Nizozemska
3:2
2:4
02.02.2019. Estonija – Crna Gora
Nizozemska – Bugarska
0:4
6:1

GRUPA “H”

30.01.2019. Moldavija – Wales
Finska – Sjeverna Irska
8:4
9:1
31.01.2019. Wales – Finska
Moldavija – Sjeverna Irska
0:7
13:3
02.02.2019. Sjeverna Irska – Wales
Finska – Moldavija
2:3
1:2

———- GLAVNA RUNDA ———-
(22.10. – 27.10.2019.)

1 2 3 4 5 6 7 8
ESP
Spain
UKR*
Ukraine
AZE*
Azerbaijan
ITA*
Italy
KAZ
Kazakhstan
SRB
Serbia
RUS
Russia
POR*
Portugal
POL*
Poland
SLO
Slovenia
SVK
Slovakia
HUN
Hungary
ROM*
Romania
FRA*
France
HRV*
Croatia
CZE
Czech Republic
GEO
Georgia
C1 MOL*
Moldova
BLR
Belarus
NED
Netherlands
BEL
Belgium
BiH
Bosnia and Herzegovina
LAT
Latvia
FIN
Finland
KOS
Kosovo
MNG
Montenegro
ENG
England
C2 SUI
Switzerland
SWE
Sweden
GER
Germany
Futsal.hr online trgovina - sve za mali nogomet na jednom mjestu

O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …