Početna | - Naslovna | Rapsodija Nacionala protiv Athine, 6:0!

Rapsodija Nacionala protiv Athine, 6:0!

Zagrebački Nacional na korak je do plasmana u Elitnu rundu UEFA Futsal Cupa! U susretu 3.kola Nacional je pregazio grčku Athinu ’90 s uvjerljivih 6:0, te s nestrpljenjem iščekuje ishod poslijednjeg susreta u kojem Ekonomac ne smije biti poražen od bjeloruske Lidselmash Lide. Pobjeda Ekonomca ili remi vodi Nacional u TOP-16, dok bi Lidselmash Lida pobjedom izgurala Nacional iz Europe.

NACIONAL ZAGREB – ATHINA ’90  6:0 (5:0)

Prvi sudac: Elchin Samadli (AZE)
Drugi sudac: David Schaerli (SUI)
Treći sudac: Tomasz Frak (POL)

STRIJELCI: 1:0 Novak (3′), 2:0 Čujec (9′), 3:0 Postružin (13′), 4:0 Perić (13′), 5:0 Amadeu (15′), 6:0 Postružin (32′)

ŽUTI KARTONI: Perić (23′) – NACIONAL; Ntarlas (16′), Triantis (24′) – ATHINA ’90

Izabranici Kujtima Morine odigrali su sjajnu utakmicu. Pogotovo se to odnosi na prvih 20 minuta, u kojima je naš prvak osigurao veliku prednost (5:0) i praktički osigurao pobjedu. Nastavak je bio tek formalnost, a Nacional je uvjerljivom pobjedom pokazao kako zaslužuje mjesto u Elitnoj rundi UEFA Futsal Cupa. O dominaciji Nacionala dovoljno govori podatak da su Grci u 40 minuta igre uputili tek 6 udaraca prema golu Nacionala, od čega je samo 3 išlo u okvir gola. Nacional je pak upisao čak 41 udarac prema golu protivnika, od čega je njih 23 išlo u okvir gola.

Universitas i Uspinjača Gimka odigrali bez golova…

U dvoboju 8.kola .HMNL Universitas i Uspinjača Gimka su podijelili bodove odigravši bez golova. Zaista, …

Crnici pobjeda na gostovanju kod Alumnusa za klupske anale!

U prvom susretu 8.kola 1.HMNL Crnica je slavila na gostovanju kod Alumnusa, te barem na …