Početna | - Naslovna | Tomičić sa Zrinjskim osvojio BiH-kup!

Tomičić sa Zrinjskim osvojio BiH-kup!

Zrinjski iz Mostara na čijoj je klupi hrvatski trener Nikola Tomičić pobjednik je kupa Bosne i Hercegovine! Zrinjski je u prvom susretu finala na svom parketu slavio protiv Kaskade rezultatom 2:0, da bi u sinoćnjem uzvratu u Gračanici domaćin slavio rezultatom 4:2, no zbog većeg broja zgoditaka postignutih u gostima trofej ide u Mostar.

Fotografija HFC Zrinjski Mostar.

U prvom susretu u Mostaru prije tjedan dana, Zrinjski je bio bolji te je slavio golovima Ivankovića (16′) i Vlahe (29′). Burno je bilo u sinoćnjem uzvratu. Mreže su mirovale sve do 16.minute kada Sesar iz akumulacije dovodi Zrinjski u vodstvo, 0:1! Doimalo se tada da će “plemići” bez velike drame do trofeja, jer je postalo jasno da Kaskada za trijumf treba pobjedu s 3 gola razlike. No pravu dramu vidjeli smo već do odmora. Hamidović je vrlo brzo izjednačio, a Husejnović u 18.minuti iz akumulacije donosi Kaskadi minimalnu prednost, 2:1! Nekoliko trenutaka kasnije Milanović zabija za 3:1, a pred odlazak na odmor pravi delirij na tribinama kada Demirović zabija za 4:1! Kaskada je tako u 4 minute došla do rezultata koji im je trebao za ukupnu pobjedu. U ranoj fazi nastavka imala je Kaskada i penal, no vratar Dujmović spašava goste. Sredinom nastavka lijepu akciju gostiju zgoditkom je okrunio Ivanković za 4:2! Nastojanja domaćina da do kraja susreta postignu zgoditak vrijedan pobjedničkog naslova nisu urodila plodom. Kaskada je slavila rezultatom 4:2, no Zrinjski je zahvaljujući golovima u gostima osvojio prestižni naslov.

Saša Tomić i Nikola Jelić na završnici Lige prvaka u Kazahstanu

Hrvatski futsal i sudačka organizacija hrvatskog futsala dobila je novo veliko priznanje. Hrvatski sudački dvojac …

VIDEO | Pratimo uživo odlučujuće dvoboje za plasman u polufinale

U Puli je se igra završni turnir juniorskog prvenstva Hrvatske. Nakon jučerašnjih dvoboja gdje su …