UEFA Futsal Cup | 6.dan | Rezultati i komentar

Danas su odigrani poslijednji susreti Glavne runde UEFA Futsal Cup-a, te su poznati svi sudionici Elitne runde natjecanja!
CROfutsal Vam u nastavku donosi rezultate po grupama uz kratak komentar.

GRUPA 2

Rekord Bielsko-Biała – FC Grand Pro Varna  0:2 (0:1)
Iberia Star Tbilisi – FK Nikars Riga  1:0 (0:0)

U odlučujućem susretu za plasman u Elitnu rundu natjecanja, bugarska Grand Pro Varna je slavila protiv Rekord Bielsko-Biała rezultatom 0:2! Karageorgiev je već u 2.minuti doveo Bugare u vodstvo, a rezultat se nije mijenjao sve do same završnice kada Celsinho u 38.minuti zabija za konačnih 0:2! Dojučerašnji igrač Murtera odigrao je važnu ulogu u redovima svoje momčadi na ovom natjecanju. u poslijednja 2 susreta Celsinho je bio ponajbolji igrač svoje momčadi, koja je tako ostvarila veliki uspjeh.
Nikars Riga je već od prije osigurala 1.mjesto u skupini, stoga im susret protiv gruzijeske Iberie nije ni bio od važnosti. Poraz 0:1 stoga ne treba čuditi, a jedini pogodak djelo je Dzabiradzea u poslijednjoj minuti susreta.

GRUPA 3

MNK Alumnus Zagreb – FC Deva  2:4 (0:0)
Futsal Team Charleroi – ISK Dina Moskva 1:5 (1:2)

Dina je opravdala ulogu favorita pobjedom u dvoboju za 1.mjesto protiv Belgijaca. Naš Alumnus je pak skupinu okončao bez osvojenog boda, nakon što su do samog karaj imali pobjedu u rukama. Ovoj skupini smo već ranije posvetili posebnu pažnju, stoga Vas pozivamo da pogledate video-sažetke objavljene na našoj stranici.

GRUPA 4

Hovocubo – Lokomotiv Kharkiv  0:5 (0:2)
Inter Movistar FS – KMN Kobarid  6:2 (3:1)

Lokomotiv je očekivano došao do pobjede vrijedne Elitne skupine UEFA Futsal Cupa. Golovima Ovsyannikova i Bilotserkivetsa, Lokomotiv je imao 0:2 na odmoru, da bi u završnici Zhurba, Shpygar i autogolom Attahiri postavili konačnih 0:5!
Domaći Kobarid je tražio senzaciju protiv favorizirog Inter Movistara, no nije se moglo više od časnog poraza. Pobjednike je predvodio Mario Rivillos s 3 postignuta pogotka, a zabili su još Širok (autogol), Borja i Ricardinho. Za Kobarid su pak zabili Ručna i Širok.

GRUPA 6

Slov-Matic Bratislava – MVFC Berettyóújfalu  1:5 (0:2)
FC Apoel Nicosia – Vegakameratene  3:3 (1:3)

Pobjedom Berettyóújfalua dvojbe oko raspleta skupine su otklonjene nakon prvog susreta. Mađari su Gála i Trencsényia na poluvremenu imali 0:2, Rafaj je privremeno smanjio na 1:2, da bi hattrickom Rábla domaćin zaokružio veliku pobjedu, 1:5!
U susretu bez rezultatske važnosti Apoel je odigrao 3:3 s prvakom Norveške koji je propustio vodstvo 1:3, da bi golom Carrascoa u poslijednjoj minuti Apoel stigao do utješnog remija.

Kefa: ‘Nije lako vratiti se na parket nakon 3-4 mjeseca’

Odlukom Izvršnog odbora HNS-a, malonogometna sezona nastavlja se utakmicama 1.HMNL, dok je za drugoligaše natjecanje …

VIDEO | Zanimljivi gosti u studiju Dubrovačke televizije

Nakon što su prošlog ponedjeljka u studiju Dubrovačke televizije gostovali izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić, …