Početna | - Naslovna | UEFA Futsal Cup | Maribor pružio sjajan otpor Inter Movistaru

UEFA Futsal Cup | Maribor pružio sjajan otpor Inter Movistaru

Uz Ugru Yugorsk, jučer je plasman na završni turnir Final Four UEFA Futsal Cupa osigurao i španjolski Inter Movistar. Španjolski prvak očekivano je trijumfirao u skupini odigranoj u Mariboru izborivši sve 3 pobjede, a jučer je znatno teže od očekivanog ostvario pobjedu protiv Maribora našeg Roberta Grdovića.
Susret je to u kojem je Španjolcima za plasman na Final Four bio dostatan i minimalan poraz, no Ricardinho i društvo na koncu su ostvarili pobjedu s 2 gola u poslijednjoj minuti susreta. Španjolci su poveli u 13.minuti golom Pazosa, no nakon toga usprkos inicijativi ne uspijevaju prelomiti susret u svoju korist. Euforiju u publici potaknuo je zgoditak Alena Fetiča u 27.minuti, te je slovenski prvak bio na rubu senzacije, da protiv ponajbolje svjetske momčadi ostane neporažen. U 37.minuti Puškar brani penal portugalskom virtuozu Ricardinhu, no Grdovićeva momčad do kraja ipak nije izdržala. Ricardinho je u poslijednjoj minuti zabio za pobjedu koju je do kraja potvrdio Rivillos golom za konačnih 1:3!
Maribor se tako časno oprostio od Europe. Momčad Roberta Grdovića bila je na pragu remija s velikim Inter Movistarom, no kvaliteta španjolske momčadi na koncu je ipak došla do izražaja. Bez obzira na sve, plasman u Elitnu rundu UEFA Futsal Cupa velik je rezultat za Maribor, kojem valja odati priznanje za postignuti rezultat.

Square savladao Brod 035 i prekinuo negativan niz!

U prvom susretu 7.kola 1.HMNL Square je na svo m parketu savladao momčad Brod 035 …

Splitsko-dalmatinska županijska liga | Solin i Trogir na vrhu!

Krajem listopada započela je Splitsko-dalmatinska županijska liga. Ove sezone u natjecanje je ušlo 12 momčadi, …