Početna | - Naslovna | UEFA Futsal Cup | Nacional Zagreb doznao suparnike u Glavnoj rundi natjecanja

UEFA Futsal Cup | Nacional Zagreb doznao suparnike u Glavnoj rundi natjecanja

Danas je održan ždrijeb ovogodišnjeg natjecanja UEFA Futsal Cupa, a naš prvak Nacional Zagreb doznao je protivnike protiv kojih će tražiti plasman u Elitnu rundu natjecanja. Podsjetimo, od ove sezone UEFA Futsal Cup se odigrava u izmijenjenoj formi, te će zagrebački Nacional u Glavnoj rundi natjecanja igrati mahom protiv egzotičnih suparnika protiv kojih bi momčad Kujtima Morine trebala biti izraziti favorit.
Nacional Zagreb domaćin je jedne od grupa u kojoj će se natjecati još francuski Garges Djibson, te pobjednici dvaju skupina Preliminarne runde natjecanja.
U nastavku Vam donosimo ishod ždrijeba.

PRELIMINARNA RUNDA (22. – 27.08.)

Grupa A: Helvécia Futsal London (ENG), Lynx FC (GIB), Transylvania FC Dublin (IRL), Futsal Minerva* (SUI)

Grupa B: FC Liburn (KOS), KMF Titograd (MNE), FK Vytis (LTU), Differdange 03* (LUX)

Grupa C: KMF Shkupi 1927 (MKD), Luxol St Andrews (MLT), Diamant Linz* (AUT), Maccabi Tel-Aviv (ISR)

Grupa D: SSV Jahn 1889 Regensburg (GER), IFK Uddevalla* (SWE), FC Encamp (AND), Tre Fiori (SMR)

Grupa E: Flamurtari Vlorë (ALB), Mostar SG* (BIH), Arnavutköy Belediye Spor (TUR), Narva United (EST)

Grupa F: Anorthosis Famagusta* (CYP), Classic Chisinau (MDA), Leo Futsal Club (ARM), Wrexham Futsal Club (WAL)

Grupa G: Record Bielsko-Biała (POL), Doukas SAC (GRE), København Futsal* (DEN), Prvak Sjeverne Irske (NIR)

Grupa H: Levski Sofia West (BUL), ‘t Knooppunt (NED), Sjamtrollan Idrettslag** (NOR), TMT Futsal Club (SCO)


GLAVNA RUNDA (10. – 15.10.)

PUT A

Grupa 1: Kairat Almaty (KAZ), FC Dynamo (RUS), Pescara (ITA), Stalitsa Minsk* (BLR)

Grupa 2: Inter FS (ESP), Dina Moskva (RUS), Braga/AUUM (POR), Brezje Maribor* (SVN)

Grupa 3: Sporting CP (POR), Ekonomac Kragujevac* (SRB), Nikars Riga (LVA), MFC Kherson (UKR)

Grupa 4: Barcelona (ESP), EP Chrudim (CZE), Győr (HUN), Luparense* (ITA)

  • Tri prvoplasirane momčadi izborit će nastup u Elitnoj rundi natjecanja!

PUT B
Grupa 5: Nacional Zagreb* (CRO), Garges Djibson (FRA), Pobjednik preliminarne runde Grupa C, Pobjednik preliminarne runde Grupa B

Group 6: Slovan Bratislava* (SVK), Georgians (GEO), Pobjednik preliminarne runde Grupa G, Pobjednik preliminarne runde Grupa H

Group 7: Halle-Gooik (BEL), Sievi FS* (FIN), Pobjednik preliminarne runde Grupa D, Pobjednik preliminarne runde Grupa A

Group 8: Araz Naxçivan (AZE), FC Deva* (ROU), Pobjednik preliminarne runde Grupa F, Pobjednik preliminarne runde Grupa E

  • Samo prvoplasirana momčad izborit će plasman u Elitnu rundu natjecanja!

 

O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

Ivo Jukić: “Naša Akademija je jedna od najboljih u Europi!”

Nakon što je kombinirana momčad kadeta i juniora Split Tommyja osvojila prestižni malonogometni turnir u …

Matej Horvat: “Milano je ambiciozan klub, a za Dinamo se ne bojim…”

Nakon što je i službeno objavljen prelazak Mateja Horvata iz Futsal Dinama u Milano Calcio …