Početna | - Naslovna | UEFA Futsal Cup | Porazi Maribora i Mostara, Ekonomac u finišu do pobjede

UEFA Futsal Cup | Porazi Maribora i Mostara, Ekonomac u finišu do pobjede

Uzbudljivo je bilo jučer diljem Europe. Odigrani su brojni susreti glavne runde UEFA Futsal Cupa, a izdvajamo ishode klubova iz regije. Maribor je očekivano poražen od moskovske Dine (2:5), Mostar SG Staklorad je istim omjerom poražen od azerbajdžanskog Araza, dok je kragujevački Ekonomac golom 4 sekunde prije kraja ostvario vrijednu pobjedu protiv latvijskog Nikarsa (2:1).
Od ostalih susreta izdvajamo pobjedu Movistar Intera protiv Brage (4:1), te Kairata protiv Pescare (5:1). Luparense i Chrudim su podijelili bodove odigravši 2:2, dok je Minsk u završnici susreta slavio protiv oslabljenog Dynama Moskve (5:3). Svakako vrijedi još izdvojiti poraz Slovana Bratislave kod kuće od nizozemskog ‘t Knooppunta (4:6) čime se itekako zakomplicirala situacija u ovoj grupi gdje sve momčadi uoči poslijednjeg kola imaju po 3 boda.
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata po skupinama.

GRUPA 1

11.10.2017. Kairat Almaty – ASD Pescara C/5
FC Stalitsa Minsk – FC Dynamo
5:1 (2:1)
5:3 (1:1)
12.10.2017. FC Dynamo – Kairat Almaty
FC Stalitsa Minsk – ASD Pescara C/5
17:00
19:30
14.10.2017. ASD Pescara C/5 – FC Dynamo
Kairat Almaty – FC Stalitsa Minsk
10:00
12:20

GRUPA 2

11.10.2017. Movistar Inter FS – Braga/AAUM
SD Brezje Maribor – ISK Dina Moskva
4:1 (2:0)
2:5 (1:1)
12.10.2017. ISK Dina Moskva – Movistar Inter FS
SD Brezje Maribor – Braga/AAUM
17:30
20:00
14.10.2017. Braga/AAUM – ISK Dina Moskva
Movistar Inter FS – SD Brezje Maribor
17:30
20:00

GRUPA 3

11.10.2017 Sporting Clube de Portugal – MFC Kherson
KMF Ekonomac Kragujevac – FK Nikars Riga
5:1 (3:0)
2:1 (0:0)
12.10.2017 FK Nikars Riga – Sporting Clube de Portugal
KMF Ekonomac Kragujevac – MFC Kherson
18:30
20:30
14.10.2017 MFC Kherson – FK Nikars Riga
Sporting Clube de Portugal –  KMF Ekonomac Kragujevac
18:30
20:30

GRUPA 4

 11.10.2017. FC Barcelona Lassa – Győri ETO FC
Luparense C/5 – FK Era Pack Chrudim
7:0 (2:0)
2:2 (1:1)
12.10.2017. FK Era Pack Chrudim – FC Barcelona Lassa
Luparense C/5 –  Győri ETO FC
18:00
20:30
14.10.2017. Győri ETO FC – FK Era Pack Chrudim
FC Barcelona Lassa – Luparense C/5
18:00
20:30

GRUPA 5

12.10.2017. 18:00
20:30
ASC Garges Djibson – FC Liburn
Nacional Zagreb FC – Leo Futsal Club
13.10.2017. 18:00
20:30
Leo Futsal Club – ASC Garges Djibson
Nacional Zagreb FC – FC Liburn
15.10.2017. 18:00
20:30
FC Liburn – Leo Futsal Club
ASC Garges Djibson – Nacional Zagreb FC

GRUPA 6

10.10.2017. Georgians Tbilisi – ‘t Knooppunt
SK Slovan Bratislava – Record Bielsko-Biała
2:1 (1:0)
5:2 (3:2)
11.10.2017. Record Bielsko-Biała – Georgians Tbilisi
SK Slovan Bratislava – ‘t Knooppunt
1:0 (1:0)
4:6 (1:2)
13.10.2017. ‘t Knooppunt – Record Bielsko-Biała
Georgians Tbilisi – SK Slovan Bratislava
17:30
20:00

GRUPA 7

11.10.2017. FP Halle-Gooik – Futsal Minerva
Sievi Futsal – SSV Jahn 1889 Regensburg
8:0 (1:0)
2:2 (1:0)
12.10.2017. SSV Jahn 1889 Regensburg – FP Halle-Gooik
Sievi Futsal – Futsal Minerva
15:30
18:00
14.10.2017. Futsal Minerva – SSV Jahn 1889 Regensburg
FP Halle-Gooik – Sievi Futsal
12:30
15:00

GRUPA 8

11.10.2017. Araz Naxçivan – FC Mostar SG Staklorad
FC Deva – Luxol St Andrews FC
5:2 (3:1)
5:2 (3:0)
12.10.2017. Luxol St Andrews FC – Araz Naxçivan
FC Deva – Mostar SG Staklorad
15:30
18:00
14.10.2017. Mostar SG Staklorad – Luxol St Andrews FC
Araz Naxçivan – FC Deva
15:30
18:00

 

O nama Mate Rajčić

avatar

Moglo bi vas zanimati

Hrvatska remizirala s Nizozemskom u utakmici bez golova!

Hrvatska malonogometna reprezentacija u drugom je kolu međunarodnog turnira u kineskom Changshu remizirala s Nizozemskom odigravši …

2.HMNL-jug | Odigrani prvi susreti 3.kola, Hajduk slavio u Vodicama!

Danas su odigrani prvi susreti 3.kola 2.HMNL-jug. Jezera su na svom parketu slavila protiv Torcide …