Početna | - Naslovna | UEFA Futsl Cup | Movistar Inter šokirao Kairat i izborio finale!

UEFA Futsl Cup | Movistar Inter šokirao Kairat i izborio finale!

U drugom polufinalnom ogledu UEFA Futsal Cupa španjolski Movistar Inter je slavio protiv domaćeg Kairata i izborio finale u kojem će za naslov prvaka Europe igrati protiv portugalskog Sportinga. Kairat je dvaput imao rezultatsku prednost, no španjolska je momčad preokretom u nastavku došla do velike pobjede. Junaci pobjede momčadi Jesúsa Velasca su sjajni portugalski virtuoz Ricardinho i iskusni Španjolac Ortiz. Ricardinho je majstorskim zgoditkom u 1.poluvremenu načeo mrežu Higuite, a u nastavku je golom iz penala pokrenuo preokret Španjolaca. Gol vrijedan finala postigao je kapetan Ortiz nakon kornera Ricardinha u 39.minuti!

Vrsta utakmice: UEFA Futsal Cup
Kolo: Polufinale
Datum: 28.04.2017.
Vrijeme: 20:30
Dvorana: Almaty Arena

MOVISTAR INTER FS – KAIRAT ALMATY  3:2 (1:2)

Prvi sudac: Bogdan Sorescu (ROM)
Drugi sudac: Alessandro Malfer (ITA)
Treći sudac: Gábor Kovács (HUN)
Mjeritelj vremena: Olzhas Abrayev (KAZ)

MOVISTAR INTER FS: Jesús Herrero, Ortiz, Humberto, Lolo, Fabricio Bastezini, Daniel Shiraishi, Pola, Mario Rivillos, Ricardinho, Borja, Henrique Darlan, Rafael, David Pazos, Alejandro Gonzalez, trener: Jesús Velasco

KAIRAT ALMATY: Higuita, Serik Zhamankulov, Hossein Tayebi, Igor, Dinmukhambet Suleimenov, Douglas, Everton, Alexandre Moraes, Zoltán Dróth, Douglas Junior, Divanei, Cabreúva, Chingiz Yesenamanov, Diego Roncaglio, trener: Cacau

STRIJELCI: 0:1 Cabreúva (5′), 1:1 Ricardinho (13′), 1:2 Igor (16′), 2:2 Ricardinho (24′), 3:2 Ortiz (39′)

ŽUTI KARTONI: Douglas (23′) – KAIRAT ALMATY

IGRAČ UTAKMICE: Ricardinho (MOVISTAR INTER FS)

Pomlađena Hrvatska protiv Kine, Vijetnama i Nizozemske!

Hrvatska malonogometna reprezentacija danas je krenula na put u Kinu gdje sudjeluje na međunarodnnom turniru. …

Hrvatska reprezentacija na međunarodnom turniru u Kini

Hrvatska malonogometna reprezentacija ovog vikenda sudjeluje na međunarodnom turniru u Kini. Changshu je grad domaćin …