Početna | - Naslovna | VIDEO | BiH poražena od Makedonije, Francuskoj poraz i pobjeda s Rumunjskom!

VIDEO | BiH poražena od Makedonije, Francuskoj poraz i pobjeda s Rumunjskom!

FIFA-termin u kojem su europske reprezentacije odigrale prve susrete završnog kruga kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo nekoliko je reprezentacija iskoristilo i za prijateljske oglede. Tako bilježimo dvoboj BiH i Makedonije u Zenici, te Francuske i Rumunjske u Toulouseu.
Izabranici Bore Matana poraženi su u Zenici od makedonske izabrane vrste za koju je između ostalih nastupio i Sadat Ziberi iz Futsal Dinama. “Zmajevi” su poveli 1:0 golom Jusića, no do odmora Rangotov izjednačava rezultat, da bi gosti u nastavku golovima Todorovskog i Petrovića došli do 1:3. Konačnih 2:3 postavlja Mulahmetović u poslijednjoj minuti susreta.
U susretu pred oko 1500 gledatelja u Toulouseu, Francuska je poražena od Rumunjske rezultatom 3:4! Gosti su poveli već u 1.minuti golom Ferrere, no u 3.minuti N’Gala vraća stvari na početak. Efikasan početak susreta nastavlja se već u slijedećoj minuti kada Raducu donosi novu prednost gostima, no i ovoga puta nije se dugo čekalo na izjednačenje, jer u 7.minuti Ramirez zabija za 2:2! U 13.minuti Raducu još jednom zabija za novu prednost gostiju, da bi u 19.minuti Alla zabio za novo izjednačenje, 3:3! Nakon čak 6 zgoditaka u prvih 20 minuta, u nastavku su gledatelji vidjeli tek 1 zgoditak, i to već u 22.minuti kada Szocs zabija za pobjedu Rumunjske 3:4!
Dan kasnije Francuska i Rumunjska odigrali su i uzvratni susret u kojem je Francuska slavila rezultatom 2:0, dok je novi dvopboj BiH i Makedonije na rasporedu večeras.
U nastavku Vam donosimo snimku čitavog susreta između BiH i Makedonije, te video-sažetak prvog dvoboja Francuske i Rumunjske.

BiH – Makedonija  2:3 (1:1)

Francuska – Rumunjska  3:4 (3:3)

VIDEO | Universitas u svom stilu predstavio momčad za novu sezonu

Splitski Universitas cijelog je ljeta u tišini radio pripremajući se za novu sezonu. Mnogi su …

U19 | Španjolska prejaka, Hrvatskoj srebro za povijest

Španjolska je prvak Europe u uzrastu do 19 godina! U finalnom susretu Španjolci su bili …