VIDEO | CONCACAF | Kostarika slavi naslov prvaka!

Kostarika je osvojila naslov prvaka CONCACAF-a! U finalnom susretu pred prepunim tribinama dvorane u San Joséu, Kostarika je uvjerljivo slavila protiv Paname rezultatom 4:0! U dvoboju za broncu Gvatemala je slavila protiv Kube rezultatom 3:2!

FUTSAL Play-in: United States v Canada

U susretu za 3.mjesto Gvatemala je slavila protiv Kube rezultatom 3:2!. Gvatemala je povela već u 3.minuti kada Santizo lijepim volejem nakon kornera zabija za 1:0! Isti igrač u 8.minuti zabija za 2:0! Kada je Sandoval u 15.minuti zabio za 3:0 malotko je mogao očekivati neizvijesnu završnicu. No pred odlazak na odmor Fiallo zabija za 3:1, da bi u 33.minuti Portal iz penala zabio za minimalni zaostatak, 3:2! Do kraja ipak nije bilo većih uzbuđenja, te je Gvatemala zasluženo proslavila broncu.
U velikom finalu Kostarika je povela u 11.minuti kada iz penala zabija Paniagua, a pred odlazak na odmor Molina lijepo zabija za 0:2! U 27.minuti Molina zabija još jedan fantastičan zgoditak i dovodi svoju momčad na prag trijumfa. U 34.minuti lijepu akciju nakon kornera zgoditkom je okrunio Zuniga za konačnih 4:0! Kostarika je tako zasluženo proslavila naslov prvaka. Tijekom čitava turnira bili su sjajni i na koncu ostvarili veliki trijumf.

PANAMA – KOSTARIKA  0:4 (0:2)

KUBA  – GVATEMALA  2:3 (1:3)

Square zasluženo nakon preokreta i produžetaka do polufinala!

Završeni su četvrtfinalni dvoboji te su poznati svi polufinalisti. Posljednji polufinalist je momčad Squarea koja …

Novo Vrijeme preko Alumnusa do polufinala doigravanja

Novo Vrijeme Apfel je korak blie obrani naslova prvaka Hrvatske. Momčad Tea Strunje je u …