Početna | - Naslovna | VIDEO | Divisione Calcio a 5 | Odigrani susreti 6.kola

VIDEO | Divisione Calcio a 5 | Odigrani susreti 6.kola

U Italiji su prethodnog vikenda odigrani susreti 6.kola Divisione Calcio a 5! Vodeći Napoli je u super-uzbudljivom susretu slavio protiv Acqua&Saponea rezultatom 7:6, iako su do 38.minute gubili 5:6! Gol vrijedan nova 3 boda za Napoli postiže Manfoi u poslijednjoj sekundi utakmice! Od ostalih utakmica izdvajamo novu pobjedu Imole za koju nastupa naš Toni Jelavić. Imola je kod kuće slavila protiv aktualnog doprvaka Kaos Futsala (2:1). Nove pobjhede ostvarile su momčadi iz gornjeg dijela ljestvice: Pescara, Luparense i Latina. Vrijedi spomenuti da je aktulani prvak Real Rieti nakon 6 odigranih kola na 9.mjestu ljestvice, sa samo 6 osvojenih bodova.
Rezultate svih susreta 6.kola te video-sažetke donosimo u nastavku. U trenutku objave ovog članka, nije nam bio dostupan video-sažetak najefikasnijeg dvoboja u kojem je Napoli porazio Acqua&Sapone (7:6).

Axed Group Latina – Futsal Isola  4:0 (2:0)

Luparense – Real Rieti  5:1 (3:0)

Ma Group Imola – Kaos Futsal  2:1 (1:0)

Lazio – Came Dosson  3:1 (3:0)

Pescara – Cioli Cogianco  5:4 (3:1)

Lollo Caffè Napoli – Acqua&Sapone Unigross  7:6 (4:2)

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …