Početna | - Naslovna | VIDEO | Dynamo bolji od Ugre Yugorsk u superkupu Rusije!

VIDEO | Dynamo bolji od Ugre Yugorsk u superkupu Rusije!

Dynamo Moskva pobjednik je superkupa Rusije! Dynamo je trijumfirao protiv europskog prvaka Ugre Yugorsk rezultatom 5:2!
Ugra Yugorsk je povela u 11.minuti kada nakon lijepe akcije iz kornera za 0:1 zabija Marcenio. No samo 3 minute kasnije Fernandinho udarcem sa 7-8 metara nakon kornera zabija za 1:1, a u slijedećoj minuti Burkov donosi prednost Dynamu, 2:1! Rezultat se nije mijenjao sve do završnice susreta. Igrala se 35.minuta kada Shakirov iz brze akcije na nepostavljenu obranu protivnika koristi sjajno dodavanje Robinha i iz blizine zabija za 3:1! U slijedećoj minuti definitivno je odlučeno pitanje pobjednika kada Burkov zabija za 4:1! Kakvu-takvu nadu Ugri je vratio Katata golom s 9-10 metara u 38.minuti, no to je bilo sve s njihove strane. Konačnih 5:2 postavlja Robinho udarcem s 10ak metara s lijeve strane.
Superkup je uvodno natjecanje u novu prvenstvenu sezonu u Rusiji gdje se očekuju novi zanimljivi dvoboji ovog dvojca, jer upravo su Ugra Yugorsk i Dynamo Moskva najizgledniji kandidati za naslov prvaka u novoj sezoni.

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …