Početna | - Naslovna | VIDEO | ElPozo Murcia bez finala! Barcelona slavila nakon penala!

VIDEO | ElPozo Murcia bez finala! Barcelona slavila nakon penala!

Movistar Inter FS i FC Barcelona Lassa igrat će u finalu doigravanja najjače svjetske futsal lige! Dvoboj spomenutih giganata iznjedrit će novog/starog prvaka Španjolske, a to neće biti ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića, nakon što je u odlučujućem susretu polufinala doigravanja na svom parketu poražena od Barcelone nakon penala.
Podsjetimo, Movistar Inter je kao najbolja momčad u ligaškom dijelu natjecanja imao nešto povoljniji raspored, te je u polufinalu “dvokorakom” slavio protiv Magne Gurpeae. Dvoboj ElPozo Murcie i Barcelone otišao je pak u majstoricu u kojoj smo vidjeli mnogo uzbuđenja, te na koncu odluku o konačnom pobjedniku nakon ruleta penala.
U obostrano otvorenoj igri u prvih 20 minuta izdvajamo situaciju iz 15.minute kada vratar gostiju Juanjo rukom izvan kaznenog prostora brani udarac Andresita, te je opravdano isključen. No  s igračem više domaći ne uspijevaju savladati raspoloženog Paca Sedana, a silne propuste domaćina samo pola minute nakon što je istekla dvominutna kazna kažnjava Ferao zgoditkom za 0:1! Na odmor su gosti otišli s minimalnom prednošću, a onda na isteku prve minute nastavka Fernando genijalnim lobom sa svoje polovice zabija za 1:1! Potpuni preokret domaćih potpisuje Miguelin golom nakon kornera odmjerenim udarcem s 12ak metara nakon kornera za 2:1! Gol vrijedan produžetaka za 2:2 postiže Dyego u 33.minuti, a usprkos inicijativi domaćina rezultat se do kraja susreta nije mijenjao, kao ni u dodatnih 10 minuta. U ruletu penala presudnim se pokazao promašaj Andreita koji se poskliznuo u trenutku udarca, te je Ferrao zabio za pobjedu i veliko slavlje “Blaugrane”.
Video-sažetak ove sjajne utakmice možete vidjeti u nastavku.

Olmissum preokretom do trijumfa kod Uspinjače Gimke!

Omiški Olmissum je ostvario izuzetno vrijednu pobjedu na gostovanju kod Uspinjače-Gimke. Momčad Duje Maretića je …

Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

U prvom današnjem prvoligaškom dvoboju Alumnus i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3-3. Uzbudljiv …