Početna | - Naslovna | VIDEO | Inter Movistar pobjedom u Barceloni do naslova prvaka!

VIDEO | Inter Movistar pobjedom u Barceloni do naslova prvaka!

Inter Movistar obranio je naslov prvaka Španjolske! U četvrtoj utakmici finalne serije Inter Movistar je slavio na gostovanju kod Barcelone rezultatom 1:3, te je istim omjerom okončao finalnu seriju za novi naslov prvaka!
Kao i u svim susretima finalne serije, tako je i u ovom susretu momčad koja je prva povela na koncu bila poražena. Barcelona je povela u 6.minuti kada udarac izvana Aicarda vratar Herrero kratko odbija, a odbijenu loptu Ferrao posprema u gol za 1:0! Gosti su izjednačili u 17.minuti kada Sergio Lozano čini šesti prekršaj na 7 metara od gola, a Ricardinho iz matne situacije zabija za 1:1! U 24.minuti gosti prijete opasnom kontrom na koncu koje Daniel pogađa gredu! Na identičan način uzvraćaju domaći u 26.minuti kada greda zaustavlja udarac Sergia Lozana! Gosti su poveli u 29.minuti kada nakon kornera vratar Paco Sedano loše reagira na udarac Cardinala, te mu lopta bježi u gol za 1:2! U 34.minuti Ricardinho je iz akumulacije mogao zapečatiti sudbinu Barcelone, no Paco Sedano brani njegov udarac. U završnici susreta Barcelona prelazi na igru s golmanom-igračem, no takva im igra nije donijela željeni učinak. Igrala se 37.minuta kada neoprezno gube loptu, a Ortiz duboko sa svoje polovice pogađa u prazan gol za konačnih 1:3! Rezultat se do kraja nije mijenjao, te su gosti zasluženo proslavili novi naslov prvaka.
Video-sažetak susreta pogledajte u nastavku:

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …