Početna | - Naslovna | VIDEO | Jelavić strijelac za veliku pobjedu Imole!

VIDEO | Jelavić strijelac za veliku pobjedu Imole!

Prethodnog vikenda odigrani su susreti 12.kola talijanske lige. Vodeća Pescara ostvarila je očekivanu pobjedu protiv fenjeraša Lazia, čime je povećana prednost nad drugoplasiranim Napolijem na osjetnih 5 bodova razlike. Napolitanci su izgubili bodove na gostovanju kod Imole, gdje su propustili vodstvo 1:3! Naš Toni Jelavić bio je junak susreta zabivši pobjednički zgoditak u 39.minuti za 4:3! Spomenimo i kako je Jelavić imao velike zasluge kod još jednog zgoditka Imole, kada je njegov ubačaj s desne strane u gol skrenuo prošlosezonski igrač Split Tommyja, Davi! Jelavić se zbog ovog susreta nije mogao staviti na raspolaganje izborniku Stankoviću za gostovanje u Češkoj, a njegove dobre igre u Italiji zasigurno su razlog više  za zadovoljstvo izbornika nakon dvostrukog slavlja u Češkoj.
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 12.kola uz video-sažetke. Na žalost, susret Imole i Napolija nema raspoloživ video-sažetak, no domaćin je na svom youtube-kanalu objavio snimke postignutih zgoditaka.

Ma Group Imola – Lollo Caffè Napoli  4:3 (2:3)

Kaos Futsal – Futsal Isola  5:5 (2:1)

Came Dosson – Real Rieti  4:5 (1:2)

Pescara – Lazio  3:1 (0:1)

Luparense – Axed Group Latina  7:4 (1:4)

Cioli Cogianco – Acqua&Sapone Unigross  3:5 (3:3)

Ivo Jukić: “Naša Akademija je jedna od najboljih u Europi!”

Nakon što je kombinirana momčad kadeta i juniora Split Tommyja osvojila prestižni malonogometni turnir u …

Matej Horvat: “Milano je ambiciozan klub, a za Dinamo se ne bojim…”

Nakon što je i službeno objavljen prelazak Mateja Horvata iz Futsal Dinama u Milano Calcio …