VIDEO | Kairatu World Futsal Supercup!

Kazahstanski Kairat pobjednik je World Futsal Supercupa, međunarodnog klupskog natjecanje kojem je ove godine bio domaćin u Almatiju. Natjecanje je to koje se od 2004.godine održava u organizaciji FIFA-e, a prošlogodišnji naslov branio je Dynamo iz Moskve.
U polufinalu je Kairat nadigrao tajlandski Chonburi Blue Wave rezultatom 6:2, dok je znatno teži posao imao Dynamo Moskva koji je rezultatom 4:2 pobijedio brazilsku Intelli Orlandiu. Video spomenutog polufinala Vam donosimo u nastavku.

U finalnom dvoboju domaćin je u sjajnom ambijentu slavio protiv Dynama rezultatom 3:2, a 3.mjesto je pripalo Intelli Orlandiu koji je rezultatom 9:1 slavio protiv predstavnika Tajlanda. Uživajte u video-sažetku finalnog dvoboja koji Vam donosimo u nastavku!

Kefa: ‘Nije lako vratiti se na parket nakon 3-4 mjeseca’

Odlukom Izvršnog odbora HNS-a, malonogometna sezona nastavlja se utakmicama 1.HMNL, dok je za drugoligaše natjecanje …

VIDEO | Zanimljivi gosti u studiju Dubrovačke televizije

Nakon što su prošlog ponedjeljka u studiju Dubrovačke televizije gostovali izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić, …