Početna | - Naslovna | VIDEO | LNFS | Movistar Inter potopljen kod Palme, remi Barcelone

VIDEO | LNFS | Movistar Inter potopljen kod Palme, remi Barcelone

Mnogo uzbuđenja ponudilo je 7.kolo u Španjolskoj, nakon kojeg još uvijek Palma Futsal suvereno drži vrh ljestvice. U derbiju kola Palma Futsal je nadigrala Movistar Inter i slavila s uvjerljivih 5:0! Gotovo nestvarno zvuči podatak da jedna od najboljih svjetskih momčadi nije postigla pogodak, a prošlosezonski igrač Palme danas u redovima Movistar Intera (Bruno Taffy) zatresao je mrežu svog vratara, te još uvijek nije ni približno opravdao očekivanja u dresu aktualnog prvaka.
Bez pobjede je u 7.kolu ostala i Barcelona koja je remizirala (3:3) na gostovanju kod Zaragoze. Svi golovi postignuti su u prvih 15 minuta, a vrijedi spomenuti da je Barcelona nakon samo 3 minute igre imala 0:2, da bi domaćin preokrenuo rezultat u narednih 5 minuta! Golijada je zaključena u 15.minuti, te su nakon 6 golova u prvih 15 minuta preostalih 25 minuta mreže mirovale.
ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića ostvarila je uvjerljivu pobjedu protiv Magne Gurpeae (8:2). ElPozo je predvodio sjajni Álex postigavši 4 zgoditka, dok se naš reprezentativac nije upisao među strijelce. ElPozo Murcia tako nastavlja svoj pozitivan niz i uspon prema vrhu ligaškog poretka.
U nastavku Vam donosimo rezultate svih susreta 7.kola uz video-sažetke.

Levante UD FS – Santiago Futsal  2:2 (2:0)

ElPozo Murcia – Magna Gurpea  8:2 (3:1)

Pescados Rubén Burela – Peñíscola RehabMedic  3:2 (1:1)

Palma Futsal – Movistar Inter FS  5:0 (2:0)

Aspil Vidal Ribera Navarra – Jaén Paraíso Interior  3:1 (0:1)

Catgas Energía – Bodegas Juan Gil Jumilla  9:4 (6:2)

Ríos Renovables Zaragoza – FC Barcelona Lassa  3:3 (3:3)

Gran Canaria FS – Plast. Romero Cartagena  3:2 (1:0)