Početna | - Naslovna | VIDEO | LNFS | Pobjede favorita u 14.kolu

VIDEO | LNFS | Pobjede favorita u 14.kolu

Proteklog vikenda u Španjolskoj su odigrani susreti 14.kola LNFS, a postignuti su uglavnom očekivani rezultati. Vodeća Barcelona je slavila na neugodnom gostovanju kod Catgas Energíe, zadržavši tako minimalnu prednost ispred Movistar Intera koji je slavio na gostovanjuu kod Cartagene. ElPozo Murcia je slavila na gostovanjuu kod Burele, a naš Dario Marinović je nastupio u startnoj postavi i postigao jedan zgoditak.
Od ostalih susreta izdvajamo najefikasniju utakmicu u kojoj su Peñíscola RehabMedic i Santiago Futsal odigrali 7:7! Vrijedi spomenuti da je domaćin imao rezultatsku prednost tijekom čitava susreta, a u 38.minuti imali su i velikih 7:4, no gosti su s 3 gola u poslijednje 2 minute izborili remi.
Već danas na rasporedu su susreti 15.kola, a u nastavku Vam donosimo najzanimljivije detalje svih susreta 14.kola.

Catgas Energía – FC Barcelona Lassa  3:4 (1:2)

Pescados Rubén Burela – ElPozo Murcia  2:8 (1:3)

Jaén Paraíso Interior – Magna Gurpea  4:3 (2:2)

Peñíscola RehabMedic – Santiago Futsal  7:7 (3:1)

Plast. Romero Cartagena – Movistar Inter FS  1:5 (0:0)

Aspil Vidal Ribera Navarra – Ríos Renovables Zaragoza  4:2 (1:0)

Bodegas Juan Gil Jumilla – Palma Futsal  3:5 (1:1)

Gran Canaria FS – Levante UD FS  5:3 (3:1)

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …