Početna | - Naslovna | VIDEO | LNFS | Sjajna ElPozo Murcia slavila kod Barcelone!

VIDEO | LNFS | Sjajna ElPozo Murcia slavila kod Barcelone!

Prethodnog vikenda odigrani su susreti 8.kola u Španjolskoj koje je obilježio derbi između Barcelone i ElPozo Murcie. Momčad našeg Daria Marinovića ostvarila je veliku pobjedu preokrenuvši zaostatak 2:0 u pobjedu 2:3! Pobjednički zgoditak djelo je španjolskog reprezentativca Miguelína 2 minute prije kraja, a vrijedi izdvojiti u raspoloženog vratara Fabia. Pobjeda je to kojom se ElPozo Murcia probila na 3.mjesto, 2 boda manje od vodeće Palma Futsal koja je neočekivano poražena od Santiaga Futsal. Svi zgoditci postignuti su u 2.poluvremenu, a gol vrijedan trijumfa postigao je Alemao u 37.minuti!
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 8.kola uz video-sažetke.

Movistar Inter FS – Catgas Energía  4:2 (2:0)

Magna Gurpea – Levante UD FS  5:1 (0:0)

Santiago Futsal – Palma Futsal  2:1 (0:0)

Plast. Romero Cartagena – Pescados Rubén Burela  2:7 (1:5)

FC Barcelona – ElPozo Murcia  2:3 (2:1)

Jaén Paraíso Interior – Ríos Renovables Zaragoza  3:1 (0:0)

Peñíscola RehabMedic – Aspil Vidal Ribera Navarra  2:1 (1:0)

Bodegas Juan Gil Jumilla – Gran Canaria FS  2:2 (2:1)

VIDEO | Universitas u svom stilu predstavio momčad za novu sezonu

Splitski Universitas cijelog je ljeta u tišini radio pripremajući se za novu sezonu. Mnogi su …

U19 | Španjolska prejaka, Hrvatskoj srebro za povijest

Španjolska je prvak Europe u uzrastu do 19 godina! U finalnom susretu Španjolci su bili …