Početna | - Naslovna | VIDEO | Luparense se porazom od Kaos Futsala oprostio od naslova!

VIDEO | Luparense se porazom od Kaos Futsala oprostio od naslova!

Veliko iznenađenje dogodilo se u odlučujućoj utakmici polufinala doigravanja u Italiji! Branitelj naslova Luparense je porazom kod kuće od Kaos Futsala ostao bez finala, a novog prvaka dobit ćemo u dvoboju Pescare i Kaos Futsala!
Pescara je još ranije “dvokorakom” protiv Acqua&Saponea osigurala plasman u finale. Luparense je pak porazom u prvom susretu u Bologni bio u situaciji da sa 2 pobjede kod kuće ostvari plasman u finale. Nakon prve uvjerljive pobjede (7:3) malotko je mogao slutiti da će aktualni prvak ostati bez finala, no kako je u futsalu sve moguće tako je Kaos Futsal priredio prvorazrednu senzaciju pobjedom 3:5 za plasman u veliko finale.
Andrè je u 7.minuti doveo goste u vodstvo, a golom iz penala Merlim u 18.minuti vraća stvari na početak. Gosti su na odmor ipak otišli s minimalnom prednošću jer već u slijedećoj minuti Kakà zabija za 1:2! Već u prvoj minuti nastavka Merlim još jednom zabija za novo izjednačenje, ali domaći ne uspijevaju napraviti presudan korak i preći u vodstvo. U junaka gostiju prometnuo se Kakà zabivši od 11. do 17.minute 3 zgoditka za velikih 2:5! Najprije je kod domaćih isključen Waltinho, a Kakà zabija na isteku brojčane prednosti za 2:3! Nakon toga domaći izvlače vratara iz igre, a Kakà to koristi i najprije zabija glavom nakon duge lopte vratara za 2:4, da bi pobjedu potvrdio golom sa svoje polovice u prazan gol protivnika za velikih 2:5! Do kraja je Merlim još jednom zabio, no utješan je to zgoditak gostiju samo za ublaženje poraza. Kaos Futsal je ostvario veliku pobjedu za plasman u finale, 3:5!
Kako slika govori više od tisuću riječi, pozivamo Vas da pogledate video-sažetak susreta koji Vam donosimo u nastavku.

O nama Marija Šimac

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …