Početna | - Naslovna | VIDEO | Luparense trijumfom u Pescari do naslov prvaka!

VIDEO | Luparense trijumfom u Pescari do naslov prvaka!

Luparense je novi prvak Italije! U četvrtom susretu finala doigravanja za prvaka Italije, Luparense je nakon penala slavio na gostovanju kod Pescare i tako ukupnim omjerom 3:1 osvojio naslov prvaka. Zanimljivo, od 4 susreta finalne serije njih čak 3 je odlučeno nakon ruleta penala, a tome valja nadodati i finale kupa u kojem je Pescara nakon penala slavila protiv Luparensea.
Na našim stranicama već smo pisali o dramatičnim dvobojim finalne serije između Pescare i Luparensea, a klikom na priloženi link možete vidjeti video-sažetke prethodnih finalnih dvoboja.
U sinoć odigranom susretu gosti su imali prednost tijekom čitava susreta. U 6.minuti Honorio zabija za 0:1, a u 17.minuti Taborda povećava prednost Luparensea na 0:2! Pola minute kasnije Cuzzolino ne uspijeva zabiti iz kaznenog udarca s 10 metara, no u poslijednjoj minuti 1.poluvremena Chimanguinho fantastičnim zgoditkom vraća domaćina u igru zabivši za 1:2 nakon prvih 20 minuta. Chimanguinho se umalo prometnuo u tragičara kada u nastavku dobiva dva žuta kartona, no s igračem više gosti ne uspijevaju zabiti, što Pescara ubrzo kažnjava kada Rosa u 38.minuti zabija za 2:2! No niti pola minute kasnije Ramon u  ulozi golmana-igrača donosi novu prednost gostima, 2:3! No tu nije bio kraj uzbuđenjima jer Azzon samo 10 sekundi prije kraja zabija za 3:3 i odvodi utakmicu u rulet penala. Tu su pak gosti bili sretniji i spretniji, te zahvaljujući promašajima Salasa i Cuzzolina dolaze do velike pobjede.

Square savladao Brod 035 i prekinuo negativan niz!

U prvom susretu 7.kola 1.HMNL Square je na svo m parketu savladao momčad Brod 035 …

Splitsko-dalmatinska županijska liga | Solin i Trogir na vrhu!

Krajem listopada započela je Splitsko-dalmatinska županijska liga. Ove sezone u natjecanje je ušlo 12 momčadi, …