Početna | - Naslovna | VIDEO | Marinović dvostruki strijelac u pobjedi ElPozo Murcie

VIDEO | Marinović dvostruki strijelac u pobjedi ElPozo Murcie

Dario Marinović nastavlja sa sjajnim igrama u najjačoj svjetskoj ligi. Hrvatski reprezentativac bio je dvostruki strijelac u novoj pobjedi ElPozo Murcie, te je s ukupno 18 postignutih zgoditaka na diobi 3.mjesta ljestvice najboljih strijelaca.
U dvoboju 23.kola ElPozo Murcia je na svom parketu nadigrala Peñíscolu RehabMedic rezultatom 5:1! Gosti su poveli u 7.minuti golom Rodrígueza, no do odmora domaćin golovima Andresita, Pita i Marinovića preokreće rezultat i dolazi do prednosti 3:1! U nastavku su Piqueras i Marinović potvrdili pobjedu ElPozo Murcie, koja se ovom pobjedom probila na 2.mjesto ljestvice ispred Barcelone koja je neočekivano poražena na gostovanju kod Cartagene (5:2). Spomenimo i kako je vodeći Movistar Inter tijesno slavio kod Naturpellet Segovie (2:3), a svi zgoditci postignuti su u uvodnih 10 minuta susreta.
U nastavku Vam donosimo najzanimljivije detalje dvoboja između ElPozo Murcie i Peñíscole RehabMedica.

ElPozo Murcia – Peñíscola RehabMedic  5:1 (3:1)

Alen Delpont više nije trener Splita!

Nakon što je jučer objavljeno kako Branko Digula više nije trener Jesenja, danas nam dolaze …

Poraz Novog Vremena, Sporting i Barcelona izborili “Final Four”!

Okončana je Elitna runda UEFA Futsal lige prvaka! Novo Vrijeme Apfel je i u 3.kolu …