Početna | - Naslovna | VIDEO | Marinović strijelac u neočekivanom porazu ElPozo Murcie!

VIDEO | Marinović strijelac u neočekivanom porazu ElPozo Murcie!

Odigrani su susreti 8.kola u Španjolskoj, a veliko iznenađenje priredila je Naturpellet Segovia koja je prvu ovosezonsku pobjedu ostvarila na gostovanju kod ElPozo Murcie našeg Daria Marinovića. Bio je to poslijednji susret 8.kola, gdje su gosti slavili pobjedu 2:3! Naš reprezentativac bio je strijelac gola za 1:1 u 9.minuti, no slaba je to utjeha. U izostanku prvog vratara Fabia, na golu je bio Fede koji nije odisao sigurnošću, dok je s druge strane na golu gostiju briljirao Soares. ElPozo Murcia je bila dominantna većim dijelom susreta, no uzalud sve jer su nepovratno izgubljeni, te se tako propustila prilika preteći na ljestvici Barcelonu koja je također neugodno iznenadila u ovom kolu. “Blaugrana” je na gostovanju kod Cartagene vodila 1:5, da bi na koncu domaći u zadnjih 10 minuti s 4 gola izborili remi 5:5! Movistar Inter je teškom mukom slavio na gostovanju kod O Parrulo Ferrola (0:2), dok je vodeća Palma Futsal ostvarila uvjerljivu domaću pobjedu protiv Aspil Vidala (5:0).

U nastavku Vam donosimo najzanimljivije trenutke dva najveća iznenađenja kola; remi Barcelone i poraz ElPozo Murcie.

Jimbee Cartagena FS – FC Barcelona Lassa  5:5 (1:2)

ElPozo Murcia – Naturpellet Segovia  2:3 (1:1)

Novo Vrijeme Apfel spremno za Elitnu rundu Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel je spremno za nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Danas …

2.HMNL-jug | Mejaši bolji od Hajduka, Kijevo nadigralo Genius!

Jučer su na splitskim Gripama odigrana dva susreta 6.kola 2.HMNL-jug! Mejaši su u gradskom derbiju …