Početna | - Naslovna | VIDEO | Marinović strijelac u porazu ElPoza u Kupu Kralja!

VIDEO | Marinović strijelac u porazu ElPoza u Kupu Kralja!

Dario Marinović nastavlja sa vrlo dobrim igrama ove sezone u dresu ElPozo Murcie! Marinović je još jednom bio strijelac, no osobni učinak vrlo bi vjerovatno zamijenio za pobjedu svoje momčadi. Naime, ElPozo Murcia je kod kuće poražena u osmini-finala Kupa Kralja nakon ruleta penala od Cartagene. Gosti su imali prednost 0:2, no ElPozo Murcia je na krilima raspoloženog Pita došla do izjednačenja. Upravo je golom Marinovića ElPozo Murica došla do potpunog preokreta u 26.minuti, no gosti su igrom s golmanom-igračem došli do izjednačenja u poslijednjoj minuti. U produžetcima Elías donosi novu prednost domaćinu, no gosti još jednom dolaze do izjednačenja igrom s golmanom-igračem, te su o pobjedniku odlučivali penali. Marinović je bio uspješan izvođeč, a u tragičara se prometnuo Andresito koji je jedini promašio, te su gosti senzacionalno izborili plasman u četvrtfinale.
U nastavku Vam donosimo rezultate svih susreta osmine-finala Kupa Kralja, kao i video-sažetak dvoboja između ElPozo Murcie i Cartagene.

REZULTATI 1/8-FINALA:
O Parrulo Ferrol – Ríos Renovables Zaragoza  4:4 (1:3), na penale 2:3
Palma Futsal – FC Barcelona Lassa  0:2 (0:1)
Gran Canaria FS – Jaén Paraíso Interior  2:6 (1:3)
Movistar Inter FS – Peñíscola RehabMedic  3:2 (2:0)
Rivas Futsal – Catgas Energía  4:3 (1:2)
Naturpellet Segovia – Santiago Futsal  5:2 (2:2)
Guardo FS – CA Osasuna Magna  2:4 (1:2)
ElPozo Murcia FS – Plast. Romero Cartagena  4:4 (1:2), na penale 4:5

O nama Marija Šimac

Split Tommy protutnjao metropolom – potop Uspinjače!

Split Tommy je uvjerljivom pobjedom nad zagrebačkom Uspinjačom nastavio pozitivan niz, te se vratio na …

VIDEO | Square – Brod 035 5:3 (1:1)

U sinoć odigranom dvoboju 7.kola 1.HMNL Square je na svom parketu slavio protiv momčadi Brod …