Početna | - Naslovna | VIDEO | Movistar Inter porazio ElPozo Murciu u velikom derbiju!

VIDEO | Movistar Inter porazio ElPozo Murciu u velikom derbiju!

Movistar Inter slavio je u sinoć odigranom velikom derbiju španjolskog futsala protiv ElPozo Murcie rezultatom 6:4 za potvrdu 1.mjesta na ljestvici! U sjajnoj utakmici presudnim se pokazalo 1.poluvrijeme u kojem je domaćin stekao značajnu prednost (4:1), pokazat će se kasnije nenadoknadivom za goste. No ipak, imala je ElPozo Murcia veliku priliku da izbjegne poraz, pa možda i da preokretom dođe do velike pobjede. Naime, gosti su s 2 gola u 2 minute sredinom nastavka došli na minimalan zaostatak (5:4), te nakon toga propustili nekoliko sjajnih prilika. Propuštene prilike skupo su stajale ElPozo Murciu, te je domaćin u 38.minuti golom za 6:4 otklonio sve dvojbe oko konačnog ishoda.
Sjajna utakmica sadržavala je sve ono što može ponuditi futsal: od lijepih poteza, golova, penala do žutih i crvenih kartona. Izuzetno raspoložen bio je portugalski velemajstor Ricardinho koji je uz 2 postignuta zgoditka ostvario i nekoliko lijepih poteza i razifgravao svoje suigrače. Naš Dario Marinović bio je u sastavu gostiju, no nakon sjajnog golgeterskog niza, u derbiju se ipak nije upisao u strijelce.
U nastavku Vam donosimo video-sažetak susreta.

Juan Puertas novo pojačanje zagrebačkog Nacionala!

Zagrebački Nacional danas je predstavio svoje novo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Juanu …

Split Tommy pobjednik “Kupa grada Šibenika”!

Split Tommy pobjednik je “Kupa grada Šibenika”, malonogometnog turnira održanog u šibenskoj dvorani na Baldekinu …