Početna | - Naslovna | VIDEO | Novo Vrijeme izborilo remi protiv ruskog prvaka Tyumena!

VIDEO | Novo Vrijeme izborilo remi protiv ruskog prvaka Tyumena!

Novo Vrijeme je danas osvojilo premijerni bod u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Hrvatski je prvak odigrao 3-3 protiv prvaka Rusije i domaćina grupe Tyumena. Momčad Tomislava Horvata je gubila 2-0, u nastavku i 3-2, no vrlo dobrom igrom protiv renomiranog suparnika Makarani su zavrijedili remi.
Tyumen je poveo u 8.minuti kada Milovanov iz kornera ubacuje za Antoshkina koji fantastičnim volejem s 10 metara savladava Hercega za 1-0! U slijedećoj minuti ponovno se trese mreža hrvatskog prvaka. U situaciji 3 na 3 Antoshkin je proigrao na desnoj strani Sokolova, koji ubacuje pred gol, gdje Bruno Taffy zabija za 2-0! U 10.minuti Novo Vrijeme se vraća u igru. Pulinho je iz kornera s desne strane ubacio na vrh kaznenog prostora, a Osredkar prizemnim udarcem zabija kroz noge vratara za 2-1! Po sličnom scenariju Makarani u 18.minuti dolaze do izjednačenja. Pulinho je iz auta sasvim iz kuta ubacio pred kazneni prostor za Osredkara, a slovenski reprezentativac maestralno na drugoj vratnici proigrava sunarodnjaka Fideršeka kojem nije bilo teško zabiti za 2-2! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a u 29.minuti Tyumen ponovno dolazi do prednosti. Nevjerovatno je kako se iz kornera hrvatskog prvaka izrodila kontra ruske momčadi koju je realizirao Antoshkin svojim drugim zgoditkom za 3-2! U 32.minuti Tyumen je imao ubačaj sa strane, a u naguravanju Lucasa i Upaleva na podu je završio Brazilac u dresu hrvatskog prvaka. Suci su Lucasa nagradili žutim kartonom, a Upalevu pokazali put u svlačionicu. Tomislav Horvat je uzeo time-out nakon kojeg Makarani dolaze do izjednačenja. Fideršek je odmjerenim udarcem s loijeve strane pogodio suprotni kut za 3-3! U obostrano otvorenoj igri rezultat se do kraja ipak nije mijenjao. Ostalo jer 3-3, podjela bodova koja je na koncu možda i najrealniji ishod nakon svega viđenog u ovom izuzetno uzbudljivom dvoboju.

Najzanimljivije detalje susreta donosimo u priloženom video-sažetku.

TYUMEN – NOVO VRIJEME  3-3 (2-2)
STRIJELCI: 1-0 Antoshkin (8′), 2-0 Bruno Taffy (9′), 2-1 Osredkar (10′), 2-2 Fideršek (18′), 3-2 Antoshkin (29′), 3-3 Fideršek (33′)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …