Početna | - Naslovna | VIDEO | Osasuna zaustavila i Movistar Inter, Marinović ponovno strijelac!

VIDEO | Osasuna zaustavila i Movistar Inter, Marinović ponovno strijelac!

U Španjolskoj su odigrani susreti 3.kola LNFS-a, a naš Dario Marinović nastavio je sa vrlo dobrim igrama u dresu ElPozo Murcie. Marinović se i u trećem ovosezonskom nastupu upisao u listu strijelaca zabivši treći zgoditak svoje momčadi u domaćoj pobjedi 8:1 protiv Zaragoze. Nakon što je u prošlom kolu slavila na gostovanju u Murciji, Osasuna je zaustavila i aktualnog prvaka Movistar Inter odigravši 2:2! Favorizirane goste od poraza je spasio Ricardinho zgoditkom u 37.minuti susreta. U zanimljivom susretu Barcelona je slavila na gostovanju kod Catgas Energie rezultatom 2:3! Sva 3 boda gostima je donio Esquerdinha zgoditkom u poslijednjoj minuti u igri s golmanom-igračem.
U nastavku Vam donosimo pregled video-sažetaka svih odigranih susreta, dok će se poslijednji susret u kojem se sastaju Gran Canaria FS i Santiago Futsal odigrati danas.

Palma Futsal – Levante UD FS  4:3 (2:2)

ElPozo Murcia – Ríos Renovables Zaragoza  8:1 (3:0)

CA Osasuna Magna – Movistar Inter FS  2:2 (2:1)

Catgas Energía – FC Barcelona Lassa  2:3 (1:2)

Aspil Vidal Ribera Navarra – Peñíscola RehabMedic  3:1 (2:0)

Naturpellet Segovia – Jaén Paraíso Interior  4:4 (2:2)

O Parrulo Ferrol – Plast. Romero Cartagena  2:2 (1:1)

Gran Canaria FS – Santiago Futsal  DANAS

Hrvatska remizirala s Nizozemskom u utakmici bez golova!

Hrvatska malonogometna reprezentacija u drugom je kolu međunarodnog turnira u kineskom Changshu remizirala s Nizozemskom odigravši …

2.HMNL-jug | Odigrani prvi susreti 3.kola, Hajduk slavio u Vodicama!

Danas su odigrani prvi susreti 3.kola 2.HMNL-jug. Jezera su na svom parketu slavila protiv Torcide …