Početna | - Naslovna | VIDEO | Pregled prijateljskih međunarodnih susreta

VIDEO | Pregled prijateljskih međunarodnih susreta

Diljem Europe odigran je niz prijateljskih međunarodnih susreta. Hrvatska je slavila na gostovanju u Mađarskoj (0:4), a u nastavku Vam donosimo pregled rezultata ostalih susreta odigranih u prethodna 3 dana.

1:2

U uzvratnom susretu Češka je ostvarila novu pobjedu u Švedskoj, no još jednom je Švedska imala prednost 2:0, da bi Česi do odmora izjednačili, a onda u nastavku došli do pobjede. Konačan omjer na koncu i nije realan, jer je Češka s 2 gola u poslijednje 2 minute došla do naizgled uvjerljivih 3:6!

Njemačka je u međunarodnoj premijeri nakon 5 godina slavila protiv Engleska rezultatom 5:3! Vrijedi istaknuti kako je u redovima Engleska ponajbolji bio igrač Futsal Dinama Douglas Reed s 2 postignuta zgoditka.
Nakon pobjede (0:1) u prvom susretu, Slovenija je u uzvratu odigrala 2:2 s Finskom našeg Miće Martića. Finska je na odmor otišla s minimalnom prednošću (0:1), da bi u nastavku Slovenija preokrenula rezultat (2:1). No ipak, Finska u završnici susreta dolazi do remija golom postignutim s golmanom-igračem. Golove s ovog susreta možete vidjeti klikom na priloženi link.

Srbija je u prvom susretu remizirala s Nizozemskom odigravši 2:2! Video-sažetak susreta možete vidjeti u završnom dijelu priloženog videa. Dan kasnije isti su se suparnici susreli u Zrenjaninu, a Srbija je slavila rezultatom 3:2!
Francuska je u Limogesu ugostila Španjolsku koja je znatno teže od očekivanog slavila u oba susreta. Aktualni prvaci Europe upisali su pobjede 0:1 i 0:2. Od ostalih susreta izdvajamo pobjedu Italije protiv Rumunjske (3:1), te Portugala protiv Poljske (4:1) u susretu čiji Vam donosimo video-sažetak.

KUP | Olmissum na penale eliminirao Novo Vrijeme Apfel!

U najzanimljivijem dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Olmissum je na svom parketu nakon penala slavio protiv …

Hrvatska domaćin Elitne runde kvalifikacija za SP u Osijeku!

Hrvatska će biti domaćin skupine Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Osijeku! Vijest je …