VIDEO | Sjajan futsal u superkupu LNFS-a!

Sjajnu utakmicu mogli smo gledati u 1.utakmici superkupa Španjolske! ElPozo Murcia i Inter Movistar odigrali su 3:3, uz mnoštvo sjajnih i atraktivnih poteza, te lijepih golova. Domaćin je imao prednost 2:0 i 3:1 no na uzvrat ipak odlaze bez prednosti.
Domaćin je poveo u 4.minuti sjajnim golom Raula Camposa, a u 17.minuti Gabriel Lima je zabio za velikih 2:0! No radost domaćih kratko je trajala, jer u 19.minuti David Pazos vraća nadu gostima zabivši za 2:1! Nakon uvodne inicijative gostiju u 2.poluvremenu, Eka u 25.minuti lijepo zabija za 3:1! Novi sjajan potez vidjeli smo u 30.minuti kada Cardinal ponovno vraća neizvijesnost golom za 3:2! Samo 20-ak sekundi kasnije novi sjajni potez pivota gostiju. Cardinal je još jednom nizom sjajnih driblinga “izludio” obranu domaćih i zabio za 3:3! Do kraja su gosti mogli i do potpunog preokreta, no propustili su nekoliko sjajnih prilika.
U nastavku Vam donosimo video-sažetak susreta:

VIDEO | Marijan Kustić, Ile Topuzović i Mato Stanković u studiju DU-TV

Večeras u 20:00 sati futsal javnosti će s velikim zanimanjem pratiti tv-emisiju ‘TIME OUT’ Dubrovačke …

Borislav Vuković: ‘O ovoj situaciji nemoguć je apsolutni konsenzus!’

Kroz protekla dva dana objavljivali smo priopćenja klubova i razgovore s vodećim ljudima hrvatskih prvoligaša …