Početna | - Naslovna | VIDEO | Španjolska pobjednik premijernog EURO-a za žene!

VIDEO | Španjolska pobjednik premijernog EURO-a za žene!

Ženska futsal reprezentacija Španjolske pobjednik je premijernog izdanja UEFA Women’s Futsal EURO! Naslov europskih prvakinja Španjolke su osvojile u portugalskom Gondomaru savladavši u finalu domaćina rezultatom 4:0!
Finalni susret bio je lišen rezultatske neizvijesnosti. Španjolske su s dva rana zgoditka usmjerile susret, a sredinom prvog poluvremena već je bilo 3:0! Konačan omjer postavila je Sotelo u 36.minuti susreta, koja je kasnije proglašena najboljom igračicom završnog turnira, te je priznanje primila iz ruku najboljeg futsal-igrača današnjice, portugalskog virtuoza Ricardinha.
Spomenimo i kako je u susretu za 3.mjesto nakon 2:2 u regularnih 40 minuta, Rusija nakon penala savladala Ukrajinu i tako osvojila brončano odličje.

La Selección femenina española logró el primer Europeo UEFA de la historia

Više detalja, kao i video sažetke spomenutih susreta, donosimo u nastavku.

———- FINALE ———-

ŠPANJOLSKA – PORTUGAL   4:0 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Mayte (3′), 2:0 Anita (4′), 3:0 Romero (10′), 4:0 Sotelo (36′)

———- UTAKMICA ZA 3.MJESTO ———-

RUSIJA – UKRAJINA  2:2 (2:1), na penale 3:2
STRIJELCI: 1:0 Danilova (10′), 2:0 Lebedeva (15′), 2:1 Volovenko (18′), 2:2 Tytova (29′)

Dobovec korak do Final Foura, Sparta tijesno poražena od Barcelone

Jučer je utakmicama u grupi “A” započelo natjecanje Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Dobovec …

Novo Vrijeme Apfel u Ligi prvaka uz izravnni prijenos HTV-a!

Sjajne vijesti za sve zaljubljenike u futsal, a pogotovo za navijače Novog Vremena Apfel. Osiguran …