Početna | - Naslovna | VIDEO | U Španjolskoj odigrani prvi četvrtfinalni dvoboji

VIDEO | U Španjolskoj odigrani prvi četvrtfinalni dvoboji

Prethodnog vikenda u Španjolskoj su odigrani prvi susreti četvrtfinala doigravanja, a najveće iznenađenje je poraz Movistar Intera na gostovanju kod Catgas Energie. Catgas Energía je kao poslijednja momčad izborila doigravanje, no priredila je veliko iznenađenje trijumfom protiv europskog prvaka nakon boljeg izvođenja penala. ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića slavila je na gostovanju kod Peñíscola RehabMedica rezultatom 1:4. U neizvijesnom dvoboju ElPozo Murcia je povela tek u 30.minuti, a vrijedi spomenuti kako je Marinović najzaslužniji za drugi zgoditak svoje momčadi kojim su prelomili susret u svoju korist. Barcelona Lassa je slavila na gostovanju kod Palme Futsal (2:5), dok je jedinu pobjedu kao domaćin izborila Magna Gurpea protiv Jaén Paraíso Interiora (3:2).
U nastavku Vam donosimo video-sažetke susreta. Izuzetak je tek dvoboj između Catgas Energie i Movistar Intera čiji nam video-sažetak u trenutku objave ovog članka nije bio dostupan.

Magna Gurpea – Jaén Paraíso Interior  3:2 (2:1)

Peñiscola RehabMedic – ElPozo Murcia  1:4 (0:0)

Palma Futsal – FC Barcelona Lassa  2:5 (0:2)

Catgas Energía – Movistar Inter  1:1 (0:0), penali 3:1

VIDEO | Movistar Inter trijumfom nad Barcelonom do naslova prvaka!

Movistar Inter obranio je naslov prvaka Španjolske! U petoj odlučujućoj utakmici finalne serije, Movistar Inter …

Vinkovci s minimalnom prednošću na uzvrat u Labin!

U prvom susretu dodatnih kvalifikacija za 1.HMNL, Vinkovci su na svom parketu slavili protiv Albone …