Početna | - Naslovna | VIDEO | Utakmice 12.kola talijanske lige

VIDEO | Utakmice 12.kola talijanske lige

Prethodnog vikenda odigrane su utakmice 12.kola talijanske Divisione Calcio a 5! Montesilvano je kod Corigliana odigrao tek 4:4, a domaćin je do boda došao golom 12 sekundi prije kraja. Kiks vodećeg iskoristio je aktualni prvak Pescara koja je pobjedom u derbiju kola kod Acqua & Saponea došla na samo bod zaostatka. Zanimljivo je da su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu. Zanimljiv je bio susret u kojem je Asti imao velikih 3:0 protiv Kaos Futsala, da bi na koncu gosti došli do 3:3! U Rimu je pak Lazio imao 2:0 na poluvremenu protiv Real Rietia, da bi gosti u nastavku preokrenuli u 2:5! Izdvajamo još derbi začelja u kojem su Napoli i Luparense podijelili bodove odigravši 4:4! Luparense je vodio tijekom čitava susreta, u nastavku imao i 2:4, no Napoli je golom u 39.minuti došao do remija. Napolitanci su tako i dalje jedina momčad bez pobjede s tek 3 osvojena boda, Luparense ima 2 boda više, te je spomenuti dvojac na mjestima koja vode u kvalifikacije za opstanak.
U nastavku pogledajte video-sažetke susreta.

Acqua&Sapone Emmegross – Pescara  2:3 (2:3)

Asti – Kaos Futsal  3:3 (2:0)

FC5 Corigliano Futsal – Montesilvano  4:4 (2:2)

Lazio – Real Rieti  2:5 (2:0)

Lollo Caffè Napoli – Gruppo Fassina Luparense  4:4 (2:2)

O nama Marija Šimac

Jesús Velasco nakon 7 godina napustio klupu Inter Movistara

Nakon dugih 7 godina, u kojima je osvojio sve što se u klupskom futsalu osvojiti …

Poznat reprezentativni popis za gostovanje u Srbiji!

Poznat je reprezentativni popis za predstojeće gostovanje A-reprezentacije u Srbiji, gdje će Hrvatska i Srbija …