Početna | - Naslovna | VIDEO | Veliki trijumf Movistar Intera u Barceloni!

VIDEO | Veliki trijumf Movistar Intera u Barceloni!

Barcelona nije uspjela pred svojim navijačima doći do pobjede vrijedne naslova prvaka. Movistar Inter je u četvrtoj utakmici finalne serije ostvario veliku pobjedu u Barceloni (1:6), te će o prvaku odlučivati peta utakmica finala na praketu branitelja naslova i aktualnog prvaka Europe.
U sjajnoj utakmici Movistar Inter je poveo u 11.minuti kada Lolo zabija za 0:1, a gol u velikoj mjeri ide na dušu vratara Paca Sedana. No Barcelona je izjednačila već u slijedećoj minuti kada iz kontre za 1:1 zabija Rafa López. Gosti na odmor ipak odlaze s minimalnom prednošću zahvaljujući golu Ricardinha koji lijepo dodavanje Rivillosa na drugoj vratnici posprema u gol za 1:2! U 23.minuti već je 1:3 zahvaljujući sjajnom Rafaelu koji je nadmudrio cijelu obranu domaćina i zabio pored Paca Sedana za 1:3! U 31.minuti Ricardinho nakon kornera zabija za 1:4 i dovodi Movistar Inter na prag trijumfa. Barcelona tada prelazi na igru s golmanom-igračem, no bez uspjeha. Naprotiv, u 36.minuti Lolo zabija u prazan gol za 1:5, a 2 minute kasnije Pola zabija za na koncu uvjerljivih 1:6!
Video-sažetak susreta donosimo u nastavku.

FC BARCELONA LASSA – MOVISTAR INTER FS  1:6 (1:2)

STRIJELCI: 0:1 Lolo (11′), 1:1 Rafa López (12′), 1:2 Ricardinho (18′), 1:3 Rafael (23′), 1:4 Ricardinho (31′), 1:5 Lolo (36′), 1:6 Pola (38′)

Juan Puertas novo pojačanje zagrebačkog Nacionala!

Zagrebački Nacional danas je predstavio svoje novo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Juanu …

Split Tommy pobjednik “Kupa grada Šibenika”!

Split Tommy pobjednik je “Kupa grada Šibenika”, malonogometnog turnira održanog u šibenskoj dvorani na Baldekinu …