Početna | - Naslovna | JUNIORI | Pobjede Uspinjače Gimke, Futsal Dinama i Splita

JUNIORI | Pobjede Uspinjače Gimke, Futsal Dinama i Splita

Prvog dana završnog turnira juniorskog prvenstva Hrvatske koji se održava u Puli, uvjerljive pobjede ostvarili su Uspinjača Gimka, Futsal Dinamo i Split. Uspinjača Gimka je na otvaranju turnira slavila protiv Otočca rezultatom 5:1, a dvostruki strijelci bili su Blaž Komljenović i Dominik Brletić. Još uvjerljiviji bio je Futsal Dinamo, koji je predvođen sjajnim Vukelićem nadigrao Urije. Ponajbolji juniorski reprezentativac klasu je potvrdio postigavši 4 zgoditka u pobjedi 5:0 svoje momčadi. Najefikasnije utakmica prvog dana bila je ona između domaćina Futsal Pule i branitelja naslova Splita. Nakon 2:2 u prvih 20 minuta, Splićani su u nastavku slomili otpor domaćina i ostvarili uvjerljivu pobjedu. Dvostruki strijelac za splitske bijele bio je Simpson.

USPINJAČA GIMKA – OTOČAC  5:1 (3:1)
STRIJELCI: 1:0 Komljenović (3′), 1:1 Quni  (4′), 2:1 Brletić (8′), 3:1 Papac (13′), 4:1 Komljenović (27′), 5:1 Brletić (30′)

URIJE – FUTSAL DINAMO  0:5 (0:4)
STRIJELCI: 0:1 Vukelić (2′), 0:2 Vukelić (7′), 0:3 Vukelić (14′), 0:4 Novak (16′), 0:5 Vukelić (32′)

FUTSAL PULA – SPLIT  2:6 (2:2)
STRIJELCI: 0:1 Sučić (3′), 0:2 M.Simpson (8′), 1:2 ag-Radić (11′), 2:2 Paus (14′), 2:3 Radić (26′), 2:4 Rendić (27′), 2:5 M.Simpson (29′), 2:6 Zorotović (32′)

Napominjemo kako su sutra na rasporedu preostali dvoboji po skupinama, dok će se u četvrtak odigrati polufinalni i finalni susreti.

20:00 Dodjela trofeja i priznanja

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …