Početna | - Naslovna | Okončano natjecanje mladeži regije “Sjever”!

Okončano natjecanje mladeži regije “Sjever”!

Nedavno smo Vas izvijestili kako natjecanje mladeži regije “Sjever” ulazi u završnu fazu, a danas su poznati sudionici završnice prvenstva Hrvatske u juniorskom i kadetskom uzrastu. U juniorskom uzrastu plasman na završnicu prvenstva Hrvatske izborile su momčadi Nacionala i Rugvice, dok su isto u kadetskom uzrastu ostvarile momčadi Futsal Dinama i Nacionala.

———-JUNIORI———-

U juniorskom uzrastu utakmicama 9.kola okončano je natjecanje, a Nacional Zagreb i Rugvica već su ranije osigurali nastup na završnom turniru prvenstva Hrvatske. Pobjedom je Nacional Zagreb zadržao 1.mjesto bodovno poravnat s Rugvicom, koja je na gostovanju kod Uspinjače zaostatak 2:0 preokrenula u pobjedu 2:3! Zagreb 92 je jedina momčad koja je natjecanje okončala bez osvojenog boda. Spomenimo i kako su u juniorskom uzrastu lani plasman na završnicu prvenstva Hrvatske izborili Rugvica i Novi Marof, te da je Rugvica u konačnici osvojila 4.mjesto!
U nastavku Vam donosimo rezultate 9.kola, tablicu i listu najboljih strijelaca.

———-KADETI———-

U kadetskom uzrastu plasmanom u finale Futsal Dinamo i Nacional Zagreb izborili su plasman na završnicu prvenstva Hrvatske. U neizvijesnim polufinalnim dvobojima Futsal Dinamo je bio bolji od Petrinjčice, dok je Nacional Zagreb slavio protiv Novog Marofa.
U finalnom susretu Futsal Dinamo je slavio s uvjerljivih 7:1, te se kao prvak regije “Sjever” plasirao na završnicu. Spomenimo i kako su kadeti Nacionala aktualni prvaci Hrvatske, dok su se lani iz regije “Sjever” na završnicu prvenstva Hrvatske plasirali i kadeti Uspinjače koji su na nacionalnoj razini zauzeli vrlo dobro 4.mjesto!
U nastavku Vam donosimo pregled polufinalnih dvoboja i finala regije “Sjever”, te listu najboljih strijelaca.

Fotografija Futsal Dinamo - Škola futsala.