Početna | - Naslovna | Vrgorac i Heroji 2007 u finalu juniorskog prvenstva regije “Jug”!

Vrgorac i Heroji 2007 u finalu juniorskog prvenstva regije “Jug”!

Vrgorac i Heroji 2007 igrat će u finalu juniorskog prvenstva regije “Jug”! Vrgorac je u oba polufinalna ogleda slavio protiv Konobe Tomić, dok su Heroji 2007 u polufinalu slavili protiv Splita.

POLUFINALE

10.03.2019 Heroji 2007 – Split 5:3
11.03.2019. Konoba Tomić – Vrgorac 3:4
15.03.2019. Vrgorac – Konoba Tomić 7:4
16.03.2019. Split – Heroji 2007 3:2

Veliko iznenađenje priredili su Heroji 2007 savladavši u polufinalu Split. U prvom susretu Vodičani su slavili rezultatom 5:3, a Splićanima ni 3 gola Vicka Radića nije bilo dostatno da izbjegnu poraz. Dvostruki strijelci za Heroje 2007 bili su Pervan i Jurin. Dramatično je bilo u uzvratu, gdje su gosti poveli golom Žilića, no Splićani golovima Jurline, Rendića i Simpsona dolaze do 3:1, rezultata koji ih vodi u finale. No ipak, Žilić u 34.minuti svojim drugim zgoditkom zabija za 3:2, rezultat koji je odveo Heroje 2007 u finale.

Vrgorac je velik korak prema finalu načinio već u prvom susretu, gdje je u gostima slavio protiv Konobe Tomić preokrenuvši zaostatak 3:2 u pobjedu 3:4! Dvostruki strijelac za Vrgorac bio je Marević, a isti je učinak kod Bračana imao Matulić. No ipak, Bračani su sjajnim ulaskom u uzvrat došli nadomak preokreta. Predvođeni dvostrukim strijelcem Pešom, Bračani su imali 0:3, no Vrgorčani su do odmora izjednačili, a u nastavku preokrenuli rezultat. U pobjedi 7:4 dvostruki strijelci za “nebeskoplave” bili su Mušan, Vukosav i Grbavac.

Split i Konoba Tomić tako će igrati za 3.mjesto, dok će Vrgorac i Heroji 2007 igrati za naslov juniorskog prvaka regije “Jug”.

Saša Tomić i Nikola Jelić na završnici Lige prvaka u Kazahstanu

Hrvatski futsal i sudačka organizacija hrvatskog futsala dobila je novo veliko priznanje. Hrvatski sudački dvojac …

VIDEO | Pratimo uživo odlučujuće dvoboje za plasman u polufinale

U Puli je se igra završni turnir juniorskog prvenstva Hrvatske. Nakon jučerašnjih dvoboja gdje su …