Početna | - Naslovna | KADETI | Grupa “A” | Brod 035 u finalu, Crnica za 3.mjesto

KADETI | Grupa “A” | Brod 035 u finalu, Crnica za 3.mjesto

Uzbudljivo je bilo u grupi “A” završnice kadetskog prvenstva Hrvatske. Brod 035 na koncu je osvojio 1.mjesto u skupini, te će sutra igrati u finalu protiv Split Tommyja. Domaća Crnica se pak trebala zadovoljiti 2.mjestom, te dvobojem za 3.mjesto u kojem će im protivnik biti dubrovački Square.

Fotografija Futsal klub Crnica.

2.KOLO

Gorovo – Crnica 1:3 (0:2)
Brod 035 – Nacional Zagreb 4:0 (2:0)

Nakon jučerašnjeg remija protiv momčadi Brod 035, domaćin Crnica je u susretu 2.kola slavila protiv Gorova i tako ostala u utrci za visok plasman. Momčad Ivana Zorice povela je već u 1.minuti golom Mušćeta, da bi s dva zgoditka pobjedu potvrdio Jurin. Počasni zgoditak za Gorovo postigao je Vranić.
Prvu pobjedu ostvarila je i momčad Brod 035 koja je protiv zagrebačkog Nacionala slavila s visokih 4:0! Brođane je do pobjede predvodio trostruki strijelac Blažić, a jedan zgoditak pridodao je Pejičić. Brod 035 je ovom pobjedom došao na korak do 1.mjesta i plasmana u finale.

3.KOLO

Crnica – Nacional Zagreb 3:1 (2:1)
Brod 035 – Gorovo 6:2 (4:2)

U izuzetno zanimljivom susretu Crnica je pobjedom protiv zagrebačkog Nacionala osigurala najmanje 2.mjesto! Nacional je poveo već u 2.minuti golom Horineka, no Crnica preko svog ponajboljeg igrača Mušćeta preokretom dolazi do prednosti na poluvremenu. U obostrano otvorenoj igri u nastavku Nacional je ozbiljno prijetio, no u nekoliko se navrata istaknuo vratar domaćih Radaj. Konačni omjer svojim trećim zgoditkom postavlja Mušćet u samoj završnici susreta kada je Crnica imala igrača više.
U poslijednjem susretu Brod 035 je trebao minimalnu pobjedu za plasman u finale, a remi ili pobjeda Gorova u finale su vodili Crnicu. No ipak, Brođani nisu ništa prepuštali slučaju, te su suverenom igrom ostvarili pobjedu i izborili finale. Brođani su poveli već u 1.minuti autogolom Hrgovića, da bi Rogić u 5.minuti vratio stvari na početak. Golovima Baričevića i Pejičića Brod 035 dolazi do prednosti 3:1, da bi pred odlazak na odmor Rogić smanjio na 3:2, a Pejičić vratio prednost od 2 gola (4:2). U nastavku Čolić dovodi Brođane na prag pobjede (5:2), a konačan omjer postavlja Janković u 27.minuti za 6:2! Brođani su na koncu proslavili plasman u finale gdje ih čeka Split Tommy, dok će u dvoboju za 3.mjesto igrati Crnica i Square.

TABLICA:

1. Brod 035 3 2 1 0 11:3 +8 7
2. Crnica 3 2 1 0 7:3 +4 7
3. Nacional Zagreb 3 1 0 2 3:8 -5 3
4. Gorovo 3 0 0 3 4:11 -7 0

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …