Početna | - Naslovna | KADETI | Grupa “A” | Crnica i Brod 035 remizirali, Nacional bolji od Gorova

KADETI | Grupa “A” | Crnica i Brod 035 remizirali, Nacional bolji od Gorova

Odigrani su susreti 1.kola grupe “A” na završnom turniru kadetskog prvenstva Hrvatske u Šibeniku. Domaćin Crnica i Brod 035 su podijelili bodove odigravši 1:1, dok je branitelj naslova Nacional Zagreb bio bolji od Gorova rezultatom 2:1.

Fotografija Futsal klub Crnica.

CRNICA – BROD 035  1:1 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Blažić (23′), 1:1 Ćaleta-Car (28′)

U prvom susretu grupe “A” Crnica i Brod 035 su podijelili bodove odigravši 1:1! Susret je to u kojem je Crnica bila agilnija, no na koncu je spašavala bod. Nakon prvog poluvremena bez zgoditaka, gosti su poveli u 23.minuti kada Blažić zabija za 0:1! Domaćina je od poraza spasio Ćaleta-Car golom za 1:1 u 28.minuti! Do kraja su obe momčadi pokušale doći do pobjede, no rezultat se nije mijenjao.

NACIONAL ZAGREB – GOROVO  2:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Brletić (1′), 2:0 Brletić (14′), 2:1 Čolić (17′)

Nacional Zagreb je pobjedom ušao u pohod obrane naslova kadetskog prvaka Hrvatske. U susretu 1.kola momčad Tine Čirjaka slavila je protiv opatijskog Gorova rezultatom 2:1! Oba zgoditka za Zagrepčane postigao je Brletić, dok je Opatijce u igru vratio Čolić. Rezultat se do kraja nije mijenjao, te je Nacional na koncu ostvario vrijednu pobjedu.

Danas su na rasporedu susreti 2. i 3.kola! Ujutro se sastaju Nacional i Brod 035, te Crnica i Gorovo, dok će se u popodnevnim susretima odlučivati o konačnom raspletu kada se sastaju Crnica i Nacional, te Gorovo i Brod 035.

Split Tommy protutnjao metropolom – potop Uspinjače!

Split Tommy je uvjerljivom pobjedom nad zagrebačkom Uspinjačom nastavio pozitivan niz, te se vratio na …

VIDEO | Square – Brod 035 5:3 (1:1)

U sinoć odigranom dvoboju 7.kola 1.HMNL Square je na svom parketu slavio protiv momčadi Brod …