Početna | - Naslovna | KADETI | Grupa “B” | Split Tommy i Square pobjedama otvorili natjecanje

KADETI | Grupa “B” | Split Tommy i Square pobjedama otvorili natjecanje

Danas je u Šibeniku započeo završni turnir kadetskog prvenstva Hrvatske. Crnica je domaćin turnira u dvorani na Baldekinu, gdje se 8 momčadi bori za naslov prvaka. Turnir je započeo utakmicama grupe “B”, a Split Tommy i Square su ostvarili vrlo bitne pobjede uoči nastavka turnira.

Fotografija Futsal akademija Split TOMMY.

SPLIT TOMMY – AURELIA  6:0 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Radić (9′), 2:0 Sučić (17′), 3:0 Rendić (18′), 4:0 Markioli (20′), 5:0 Čizmić (26′), 6:0 Rendić (28′)

U prvom susretu Split Tommy je uvjerljivom pobjedom protiv vinkovačke Aurelie najavio velike ambicije. Momčad Duje Maretića deklasirala je Vinkovčane s uvjerljivih 6:0! Splićane je u vodstvo doveo Radić u 9.minuti, a otpor Aurelie slomljen je u nastavku kada “bijeli” s 5 zgoditaka dolaze do na koncu uvjerljive pobjede.

FUTSAL DINAMO – SQUARE  2:3 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Mužar (15′), 2:0 Vukelić (19′), 2:1 Darrer (24′), 2:2 Džanković (24′), 2:3 Džanković (26′)

Uzbuđenja stoga nije manjkalo u drugom dvoboju u kojem je dubrovački Square velikim preokretom slavio protiv Futsal Dinama rezultatom 2:3! Zagrebački “modri” poveli su krajem 1.poluvremena, a kada su početkom nastavka došli do povećanja vodstva malotko se nadao da bi Dubrovčani koji su “na mala vrata” izborili plasman na turnir doći do bodova. No ipak, “Gospari” su s 3 gola u razmaku od samo 3 minute izborili veliku pobjedu.

Sutra ujutro upravo će se pobjednici današnjih dvoboja susresti, dok će Aurelia i Futsal Dinamo u međusobnom dvoboju tražiti prve bodove na turniru. Podsjetimo, pobjednici grupa u ponedjeljak će igrati u finalu, dok će drugoplasirane momčadi igrati dvoboj za broncu.

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …