Početna | - Naslovna | KADETI | Grupa “B” | Split Tommy u finalu, Square za 3.mjesto!

KADETI | Grupa “B” | Split Tommy u finalu, Square za 3.mjesto!

Okončano je natjecanje u grupi “B” završnice prvenstva Hrvatske za kadete. Split Tommy je izborio finale, dok će dubrovački Square igrati za 3.mjesto! Vinkovačka Aurelia i Futsal Dinamo su pak okončali svoj nastup u grupi.

Fotografija Futsal klub Crnica.

2.KOLO

Aurelia – Futsal Dinamo 1:6 (0:2)
Square – Split Tommy 1:1 (0:0)

Tijekom jutra odigrani su susreti 2.kola u kojem je Futsal Dinamo osvojio premijerne bodove deklasiravši vinkovačku Aureliju rezultatom 1:6! Momčad Kristijana Grbeše do pobjede je predvodio raspoloženi Cvišić postigavši 4 zgoditka, a u strijelce su se upisali još Fuček i Vukelić. Počasni zgoditak za Vinkovčane postigao je Božić.
Neizvijesno je bilo u dvoboju dubrovačkog Squarea i Split Tommyja. Splićani su većim dijelom susreta imali inicijativu, no Dubrovčani su čvrstom obranom izborili remi koji im je nakon odigranog 2.kola ostavio realne izglede za vrh ljestvice. Splićane je u vodstvo doveo Radić u 22.minuti, a strijelac za veliki remi “gospara” bio je Džanković u 26.minuti!

3.KOLO

Split Tommy – Futsal Dinamo 11:1 (7:0)
Square – Aurelia 2:3 (0:1)

Uvjerljivom pobjedom protiv Futsal Dinama, Split Tommy je praktički osigurao finale! Sve je bilo jasno nakon prvog poluvremena koje su Splićani okončali s visokih 7:0! Momčad Duje Maretića deklasirala je Zagrepčane koji su tek u završnici susreta postigli počasni pogodak za konačnih 11:1! Dvostruki strijelci za Splićane bili su Radić, Matulić i Markioli, a u strijelce su se upisali još Rendić, Jurlina, Sučić, Elač, uz autogol Tadića.
Dvoboj Aurelije i Squarea tako je postao gotovo nevažan, jer je Square s 4 osvojena boda osigurao 2.mjesto, a nije bilo realno za očekivati da Bačićeva momčad ostvari pobjedu s 16 golova razlike, koliko bi im bilo potrebno za plasman u finale. Naprotiv, Aurelia je iznenadila “gospare” i pobjedom 3:2 se oprostila od natjecanja. Golovima Ćorluke, Božića i Miškovića momčad Mladena Crnaića ostvarila je veliku prednost (0:3), a Square je u završnici susreta stigao tek ublažiti poraz, a dvostruki strijelac bio je Klečak.

KONAČNA LJESTVICA:

1. Split Tommy 3 2 1 0 18:2 +16 7
2. Square 3 1 1 1 6:6 0 4
3. Futsal Dinamo 3 1 0 2 9:15 -6 3
4. Aurelia 3 1 0 2 4:14 -10 3

Square u Brodu nastavio svoj proljetni pobjednički niz!

U dvoboju 16.kola 1.HMNL dubrovački Square ostvario je novu prvenstvenu pobjedu i potvrdio dobru proljetnu …

Uspinjača Gimka preokretom do pobjede kod Crnice!

Uspinjača-Gimka je ostvarila vrijednu pobjedu na gostovanju u Šibeniku! Momčad Koraba Morine slavila je kod …