Početna | - Naslovna | Nacional Zagreb kadetski prvak Hrvatske!

Nacional Zagreb kadetski prvak Hrvatske!

Nacional zagreb kadetski je prvak Hrvatske! U finalu završnog turnira za kadete odigranom na Rabu, Nacional je slavio protiv Osijek Kelmea rezultatom 4:2! Treće mjesto osvojio je Split Tommy nadigravši zagrebačku Uspinjaču s uvjerljivih 5:0!

ZA 3.MJESTO Split Tommy – Uspinjača 5:0 (1:0)
FINALE Nacional Zagreb – Osijek Kelme 4:2 (2:1)
Fotografija od Futsal Akademija Nacional - Gimka.

U susretu za 3.mjesto Splićani su ostvarili još jednu uvjerljivu pobjedu bez primljenog zgoditka. Podsjetimo, Split Tommy je u skupini ostvario dvije uvjerljive pobjede bez primljenog zgoditka, no poraz u odlučujućem susretu s Nacionalom (1:2) koštao ih je plasmana u finale. U dvoboju za 3.mjesto s Uspinjačom, Splićani su golom Belasa poveli u 11.minuti, da bi u nastavku preko Tešije, Kirevskog i Filipovića (2) došli do uvjerljivih 5:0! Kadeti Split Tommyja tako su se pridružili juniorima koji su prije tjedan dana u Rugvici okitili broncom.
U finalu je Osijek Kelme poveo golom Šalaja već u 2.minuti, no do odmora Nacional preokreće rezultat autogolom Pranjića i golom Čirjaka. U nastavku Pranjić zabija za 2:2, da bi naslov prvaka Nacionalu donio Pučar s dva zgoditka za konačnih 4:2! Momčad Kujtima Morine tako je osvojila naslov prvaka, a za najboljeg igrača turnira proglašen je Frano Čirjak iz pobjedničke momčadi.

2.HMNL-jug | Pobjedom Torcide kod Konobe Tomić započeo proljetni dio sezone

Jučerašnjim dvobojem Konobe Tomić i Torcide započeo je jesenski dio sezone 2.HMNL-jug. Splićani su u …

2.HMNL-jug | Murter se pojačao za nastavak prvenstva

Jesenski prvak 2.HMNL-jug osnažio je svoje redove za nastavak natjecanja. Ivan Bezmalinović i Josip Vukičević …