Početna | - Naslovna | Uspinjača Gimka kadetski prvak, Alumnusu srebro, Vrgorcu bronca!

Uspinjača Gimka kadetski prvak, Alumnusu srebro, Vrgorcu bronca!

Uspinjača Gimka novi je kadetski prvak Hrvatske! U finalu je Uspinjača Gimka slavila 2:1 protiv Alumnusa, koji je tako osvojio 2.mjesto! Treće mjesto pripalo je Vrgorcu, koji je u “malom finalu” slavio protiv Kvarnera rezultatom 5:3!

———- POLUFINALE ———-

Uspinjača Gimka – Vrgorac 5:1 (2:0)
Kvarner – Alumnus 1:4 (1:1)

U prvom polufinalnom susretu Uspinjača Gimka je slavila protiv Vrgorca rezultatom 5:1, a junak pobjede bio je Lovro Cigler koji je u pobjedu ugradio 3 zgoditka. Vrgorčani su tako prvim porazom na turniru gurnuti u borbu za broncu. Uspinjača Gimka je pak nakon poraza na startu natjecanja od Kvarnera (2:3), uvjerljivom pobjedom poslala kući Split (7:0), a nova sigurna pobjeda protiv snažnog protivnika šalje ih u finale.

U drugom polufinalnom dvoboju Alumnus je slavio protiv Kvarnera rezultatom 4:1, uz dva zgoditka Burčula. Nakon 1:1 na poluvremenu, “studenti” su u nastavku slomili otpor protivnika i izborili finale. Tako se dogodilo da u kadetskom finalu imamo reprizu finala seniorskog kupa Hrvatske iz Slavosnkog Broda.

———- UTAKMICA ZA 3.MJESTO ———-

Fotografija MNK Aurelia Futsal.

Vrgorac – Kvarner 5:3 (2:2)

U dvoboju za 3.mjesto Vrgorac je slavio protiv Kvarnera rezultatom 5:3! Vrgorčani su imali 2:0 u 10.minuti, no Kvarner je do odmora došao do izjednačenja. U nastavku “nebeskoplavi” dolaze do nove osjetnije prednosti (4:2), no Kvarner dolazi do minimalnog zaostatka, da bi u samoj završnici susreta Vrgorčani zabili za konačnih 5:3. Na koncu utješno 3.mjesto za prvaka Dalmacije za kojeg vjerujemo kako je u Vinkovce došao s većim ambicijama.

———- FINALE ———–

Fotografija MNK Alumnus.

Uspinjača Gimka – Alumnus 2:1 (1:1)

U uzbudljivom finalu Alumnus je poveo golom Šuarta u 10.minuti, no Uspinjača Gimka je izjednačila samo 2 minute kasnije, kada Devčić zabija za 1:1. Gol odluke postigao je Petriško u 20.minuti za konačnih 2:1. Momčad Kujtima Morine tako je nakon poraza na otvaranju natjecanja pobjedama protiv Splita, Vrgorca i Alumnusa zaslužila naslov prvaka.

Crnica od Vrgorca doživjela prvi domaći poraz ove sezone!

U susretu 9.kola 1.HMNL Vrgorac je slavio na neugodnom gostovanju na Baldekinu kod Crnice! Ove …

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …